Ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i zdrowotne
Ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i zdrowotne, Drula Elżbieta Ubezpieczenia, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8521712575
REGON: 810885661
Rok założenia:
2000
Branża:

O firmie

Nazywam się Elżbieta Drula i jestem agentem ubezpieczeniowym. Prowadzę biuro, którego siedziba zlokalizowana jest w Szczecinie. Działalność w branży rozpoczęłam ponad piętnaście lat temu, a dokładnie w 2000 roku. Współpracuję z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu jestem w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności mojego biura jest sprzedaż ubezpieczeń. W ofercie można znaleźć ubezpieczenia zdrowotne oraz majątkowe. Mogę zaproponować także szeroki zakres ubezpieczeń komunikacyjnych, między innymi OC i AC. Ponadto oferujemy ubezpieczenia turystyczne, w tym wyjazdów zagranicznych. Szczególnie polecam ubezpieczenia domów i mieszkań, a także najnowsze ubezpieczenia od utraty dochodu, np. podczas niezdolności do pracy z uwagi na chorobę czy wypadek.

Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie i z zaangażowaniem. Służę pomocą i fachowym doradztwem. Mam wieloletnie doświadczenie i bogatą wiedzę. Do dalszej ciężkiej pracy motywuje mnie Państwa zaufanie. Zawsze staram się znaleźć optymalną ofertę ubezpieczeniową. Gwarantuję rzetelność i terminowość.

Na mojej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje.

Zapraszam.

Artykuły

Jak zabezpieczyć się przed utratą dochodu?
Jak zabezpieczyć się przed utratą dochodu?
Choroby i wypadki chodzą po ludziach. Chociaż liczymy, że nas nie spotkają, nie mamy na to wpływu. Powinniśmy się zatem ubezpieczyć – także od utraty przychodu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Drula Elżbieta Ubezpieczenia

Drula Elżbieta Ubezpieczenia, Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie Drula Elżbieta Ubezpieczenia