Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5751848526
Rok założenia:
2008

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

"Druchowie. Rodzinny Dom Dziecka" w miejscowości Koszęcin to placówka zajmująca się opieką oraz wychowaniem dzieci całkowicie lub czasowo pozbawionych opieki rodziców. Do domów dziecka i ośrodków opiekuńczych trafiają głównie dzieci odebrane po interwencjach policyjnych, na podstawie postanowień sądów, bądź na prośbę rodziców w chwilowo trudnej sytuacji życiowej, którzy potrzebują wsparcia przy zapewnieniu dobrej opieki swoim dzieciom.

"Druchowie. Rodzinny Dom Dziecka" prosperuje w miejscowości Koszęcin w województwie śląskim. Siedzibę można odwiedzić pod adresem: Lubliniecka 20. Korespondencyjny kod pocztowy, to: 42-286 Koszęcin. "Druchowie. Rodzinny Dom Dziecka" figuruje w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 5751848526.

Aby skontaktować się z nami należy zadzwonić na numer 607 684 585. Do dyspozycji Państwa oddajemy również adres e-mail: druchowie@gmail.com.

Kontakt

Kontakt Druchowie. Rodzinny Dom Dziecka

Druchowie. Rodzinny Dom Dziecka, Koszęcin

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Druchowie. Rodzinny Dom Dziecka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.