Dostawca pelletu drzewnego
Dostawca pelletu drzewnego, Drew-Pell Marzena Nowicka, Aleksandrów Łódzki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7261061004
REGON: 382167758
Rok założenia:
2019

O firmie

Siedziba firmy Drew-Pell znajduje się w Aleksandrowie Łódzkim, w powiecie zgierskim, niedaleko stolicy województwa. Przedsiębiorstwo należące do Marzeny Nowickiej zajmuje się sprzedażą opału. Zaopatruje firmy, osoby fizyczne i inne podmioty.

Oferta

Drew-Pell to doświadczony dostawca pelletu. W hurtowni oferowany jest opał najwyższej jakości i to w bardzo atrakcyjnych cenach. Pellet, który sprzedaje firma dzieli się na opał 1, 2 i 3 gatunku. Dostępny jest w 15 kilogramowych workach, co ułatwia przenoszenie i składowanie. Materiały opałowe są dowożone na wskazane miejsce firmowym transportem. W przypadku większych zamówień usługi transportowe świadczone są gratis. Realizowane są zarówno zlecenia hurtowe, jak i detaliczne.

Pellet drzewny powstaje z odpadów tartacznych. Są to w przypadku biopaliw oferowanych w hurtowni trociny drzew iglastych. Pellet produkowany jest bez żadnych lepiszczy, tylko z dodatkiem wody, dlatego jest materiałem w pełni ekologicznym.

W ofercie Drew-Pell można wyróżnić:
  • pellet do pieca co
  • pellet do kominka
  • pellet do kotła
Nadaje się do opalania urządzeń grzewczych w domach, obiektach gospodarczych i innych miejscach.

Więcej informacji dotyczących Drew-Pell można znaleźć na stronie internetowej. W sprawie zakupu opału najlepiej kontaktować się telefonicznie lub mailowo.

Artykuły

Dlaczego warto palić pelletem?
Dlaczego warto palić pelletem?
Pellet drzewny jest przede wszystkim paliwem ekologicznym, którego wykorzystanie zapewnia również spore oszczędności wynikającego z jego wysokiej wydajności.

Wideo

Kontakt

Kontakt Drew-Pell Marzena Nowicka

Drew-Pell Marzena Nowicka, Aleksandrów Łódzki

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Drew-Pell Marzena Nowicka

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Hanna
Hanna
5.0
02.05.2019
Pellet dobrej jakości i naprawdę tani. Polecam!
Tagi