Zapewniamy pełne doradztwo podatkowe
Zapewniamy pełne doradztwo podatkowe, Dorwin sp. z o.o., Łódź

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7272796873
REGON: 36209384000000
KRS: 0000568533
Rok założenia:
2015

O firmie

Firma Dorwin ma swoją siedzibę w Łodzi. Na polskim rynku działamy nieprzerwanie od 2015 roku. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu rachunkowości i księgowości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które zostało docenione przez wielu Klientów. Zapewniamy pełen zakres usług w zakresie rachunkowości, kadr i płac.Swoje usługi kierujemy zarówno do firm, które rozpoczynają swoją działalność gospodarczą jak również do tych, które funkcjonują w biznesie i stoją przed decyzją o wyborze rzetelnego partnera zapewniającego kompleksowe usługi doradcze, rachunkowe i windykacyjne.

Nasi klienci mogą nam powierzyć wszelkie czynności związane z założeniem i rejestracją firmy. W przypadku problemów z terminowymi płatnościami oferujemy naszym Klientom również monitoring należności i skuteczną windykację.

W ramach obsługi kadrowo-płacowej oferujemy Państwu usługi obejmujące:
  • sporządzanie list płac oraz tzw. „pasków wynagrodzeń”,
  • sporządzanie imiennych raportów (RMUA),
  • sporządzanie deklaracji ZUS,
  • sporządzanie deklaracji PFRON,
  • przekazywanie drogą elektroniczną dokumentów do ZUS,
  • nadzór nad dokumentacją kadrową.
W ramach usług księgowych oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz prowadzenie ewidencji ryczałtu ewidencjowanego. Ponadto zajmujemy się monitoringiem i windykacją należności. Skorzystanie z usługi monitoringu należności zmobilizuje Państwa kontrahentów do regularnych spłat należności, niwelując tym samym powstawanie opóźnienia w płatnościach.

Uzupełnienie oferty stanowi profesjonalne doradztwo prawno-finansowe. Pomagamy firmom, gdy stawiają pierwsze kroki na rynku, podpowiadamy jak radzić sobie z wyzwaniami dnia codziennego,, takimi jak przygotowanie umów, negocjowanie kontraktów, wdrażanie optymalnych praktyk prawno-podatkowych, rozwiązywanie konfliktów, pomagamy również przy realizacji niezbędnych przekształceń organizacyjnych oraz przy zakończeniu działalności.

Najbardziej wymagającym Klientom polecamy również usługę wirtualne biuro – to nowoczesna opcja, dzięki której prowadzenie księgowości i wszelkiej firmowej dokumentacji staje się jeszcze łatwiejsze.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Dorwin z Łodzi.

Artykuły

Monitoring i windykacja należności
Monitoring i windykacja należności
Jeśli potrzebujesz pomocy w windykacji należności dla Twojej firmy, koniecznie podejmij współpracę z biurem rachunkowym DORWIN.

Wideo

Kontakt

Kontakt Dorwin sp. z o.o.

Dorwin sp. z o.o., Łódź

Opinie (2)

Opinie o firmie Dorwin sp. z o.o.

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Przemek
Przemek
4.0
11.01.2020
Świetna obsługa kadrowo-płacowa dla firm, prowadzą mi wszelkie sprawy związane z rozliczeniami, dzięki czemu mam czas na prowadzenie i rozwój własnej firmy.
byku
byku
5.0
20.11.2019
Polecam, długo szukałem dobrego biura rachunkowego i wreszcie dobrze trafiłem! Rewelacyjna obsługa, wszelkie dokumenty zawsze przygotowane na czas.