Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9661592120
REGON: 200324104
Rok założenia:
2009

O firmie

Firma prowadzona przez Dorotę Arciszewską znajduje się w Białymstoku. Działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług rachunkowych.

Oferta

Od 9 lat zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług księgowych. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i znacznie poszerzyliśmy ofertę. Z naszych usług najczęściej korzystają klienci indywidualni i firmy.

Księgowość wielu ludziom kojarzy się z robotą papierkową i stresem, dlatego coraz więcej osób decyduje się na pomoc wykwalifikowanego księgowego. Dzięki temu dokumenty są usystematyzowane, a w urzędzie pojawia się reprezentant firmy.

Nasza działalność opiera się na prowadzeniu ksiąg handlowych, prowadzeniu ksiąg przychodów i rozchodów, sporządzaniu dokumentacji, rozliczaniu podatków dochodowych, podatków od spadków i darowizn.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, które pozwalają nam na wielozadaniowość.

Dodatkowo zajmujemy się pomocą w trakcie kontroli skarbowych i podatkowych, oceną projektów umów, przeprowadzaniem konsultacji z zakresu optymalizacji obciążeń podatkowych, a także przesyłaniem sprawozdań do GUS i reprezentowaniem klientów w kontaktach z US i ZUS.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zapewniamy ochronę danych osobowych i poufność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia biura księgowego w Białymstoku.

Więcej informacji

  • Strona internetowa firmy zobacz

Kontakt

Kontakt Dorota Arciszewska

Dorota Arciszewska, Białystok

Opinie (0)

Opinie o firmie Dorota Arciszewska