Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia na życie, Doradztwo Finansowo-Ubezpieczeniowe Katarzyna Zapalska, Wólka Olbięcka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8621414920
REGON: 830412757
Rok założenia:
2007
Branża:

O firmie

Katarzyna Zapalska jest właścicielką firmy ubezpieczeniowej, która działa w branży od ponad 15 lat. Siedziba działalności znajduje się w Wólce Olbięckiej, na terenie województwa lubelskiego. Specjalnością zakładu są polisy ubezpieczeniowe.

Oferta

Głównym profilem działalności są ubezpieczenia. Firma od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży polis ubezpieczeniowych znanych i renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych takich jak Allianz, Link4, Ergo Hestia i AXA. W ofercie znajdują się przede wszystkim ubezpieczenia komunikacyjne, które obejmują kradzież pojazdu lub jego elementów, uszkodzenia bądź zniszczenie samochodu na skutek zderzenia pojazdu z osobami, przedmiotami i zwierzętami, działania osób trzecich, a także działania sił przyrody i innych zdarzeń losowych. Spośród dostępnych polis wyróżnić można również:
  • ubezpieczenie NNW,
  • ubezpieczenie Assistance,
  • ubezpieczenie na życie.
Uzupełnieniem oferty są ubezpieczenia majątkowe, w skład których wchodzi ubezpieczenie domów, mieszkań, domów w budowie, domków letniskowych, wyposażenia mieszkania, sprzętu elektronicznego oraz AGD. Wieloletnie doświadczenie w branży i bogata wiedza pracowników pozwoliły na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób i ugruntowanej pozycji na rynku. Personel jest na bieżąco z produktami, które pojawiają się na rynku i śledzi wszystkie zmiany prawne, dzięki czemu usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia biuro podchodzi z zaangażowaniem, dokładając wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania każdego Klienta.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Artykuły

Jakie są najpopularniejsze rodzaje polis ubezpieczeniowych?
Jakie są najpopularniejsze rodzaje polis ubezpieczeniowych?
Co warto wiedzieć na temat najpopularniejszych polis ubezpieczeniowych i ich rodzajów? Gdzie można je wykupić? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Doradztwo Finansowo-Ubezpieczeniowe Katarzyna Zapalska

Doradztwo Finansowo-Ubezpieczeniowe Katarzyna Zapalska, Wólka Olbięcka

Opinie (4)

Opinie o firmie Doradztwo Finansowo-Ubezpieczeniowe Katarzyna Zapalska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Zuza
Zuza
5.0
04.07.2021
Polecam każdemu, kto poszukuje dobrego agenta ubezpieczeniowego. Bez problemu pomoże dobrać odpowiednią ofertę.
Kajetan
Kajetan
5.0
02.05.2021
Wykupiłem u nich świetny pakiet oc i ac. Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Polecam.
Julian
Julian
5.0
24.03.2021
Wielokrotnie korzystałem z ich usług. Mają szeroki wybór ubezpieczeń, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
27.01.2021
Zaproponowali mi naprawdę dobrą polisę ubezpieczeniową na życie. Współpraca na bardzo dobrym poziomie.