przyjazna Doradztwo podatkowe, Doradca Podatkowy Jerzy Marian Lipa, Aleksandrów Łódzki

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
11:00 - 16:00
Dane rejestrowe:
NIP: 7251008327
REGON: 471244906
Rok założenia:
1996

O firmie

Nazywam się Jerzy Lipa i jako doradca podatkowy z wieloletnim stażem prowadzę swoje biuro Doradztwa Podatkowego w Aleksandrowie Łódzkim od 1995 roku. Na co dzień pomagam moim Klientom minimalizować opłaty podatkowe zgodnie z panującymi zasadami.

Oferta

Głównym profilem naszej działalność jest doradztwem podatkowym. W moim biurze doradztwa podatkowego zajmuje się między innymi prowadzeniem ksiąg rachunkowych oraz ksiąg podatkowych. Poprzez zdobywane przez lata doświadczenie oraz szeroki grono stałych Klientów, jestem w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość świadczonych usług.

W ramach mojej oferty proponuję prowadzenie ewidencji ryczałtu ewidencjonowanego oraz prowadzenie ewidencji VAT. Co więcej, zajmuje się rozliczeniami z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, a także rozliczeniami dochodów Klientów pracujących poza granicami naszego kraju. Do moich zadań należy również prowadzenie zeznań podatkowych.

Dodatkowo oferuję obsługę kadrowo-płacową, czyli naliczanie wynagrodzeń pracowników, prowadzenie pełnej ewidencji, a także przygotowywanie dokumentacji rozliczeń dla instytucji. Kładę nacisk na jakość oraz staranność, dlatego tez do każdego Klienta pochodzę indywidualnie i dokonuje szczegółowej analizy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Doradcą Podatkowym Jerzym Lipa w Aleksandrowie Łódzkim.

Zakres działalności

Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Zasięg działalności
Lokalny

Artykuły

Dlaczego warto korzystać z pomocy doradcy podatkowego?
Dlaczego warto korzystać z pomocy doradcy podatkowego?
Doradca podatkowy współpracuje z przedsiębiorstwami i osobami prywatnymi. Skorzystaj z usług specjalisty z firmy Lipa Jerzy Marian Doradca Podatkowy

Wideo

Kontakt

Kontakt Doradca Podatkowy Jerzy Marian Lipa

Doradca Podatkowy Jerzy Marian Lipa, Aleksandrów Łódzki

Opinie (1)

Opinie o firmie Doradca Podatkowy Jerzy Marian Lipa

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Marek
Marek
5.0
09.11.2019
Fachowa porada podatkowa. Pan Jerzy wyjaśnił wszystko, czego nie rozumiałem i pomógł dojść do ładu z podatkami. Do tego pana pójść po radę w razie potrzeby. Polecam.