Wysokiej klasy aparaty wewnątrzuszne i wewnątrzkanałowe
Wysokiej klasy aparaty wewnątrzuszne i wewnątrzkanałowe, Dor-Med Aparaty słuchowe, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6772279028
REGON: 120347140
KRS: 0000266591
Rok założenia:
2006
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Przedsiębiorstwo Dor-Med powstało w 1997 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Krakowie. Zajmujemy się diagnostyką słuchu i doborem aparatów słuchowych. Osobą decyzyjną jest Marek Rożek.

Oferta

Specjalizujemy się w obsłudze osób słabosłyszących w różnych grupach wiekowych. O słuch należy dbać w niezależnie od wieku, gdyż nieleczone schorzenia mogą doprowadzić do trwałego uszczerbku na zdrowiu. Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów. Zajmujemy się wykonywaniem badań słuchu u noworodków, dzieci, dorosłych i osób starszych.

Stosujemy innowacyjne metody badań, np. badanie ABR. Gabinet wyposażony jest w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt, który umożliwia nam przeprowadzenie dokładnych badań. Na podstawie uzyskanych wyników możemy postawić diagnozę i rozpocząć leczenie. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Dodatkowo prowadzimy własną pracownię wkładek usznych.

Prowadzimy też specjalistyczne przychodnie, między innymi audiologiczną, laryngologiczną, foniatryczną, psychologiczną, logopedyczną i neurologiczną.

Pacjentom proponujemy aparaty słuchowe dla dorosłych i dzieci, a także aparaty słuchowe Phonak i cyfrowe, budziki dla słabosłyszących oraz systemy FM. Uzupełnieniem asortymentu są baterie do aparatów słuchowych i wkładki. Każdy Klient otrzymuje od nas pięcioletnią gwarancję, a my dodatkowo zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu i dobrym słuchu, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Dor-Med.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Dor-Med Aparaty słuchowe

Dor-Med Aparaty słuchowe, Kraków

Opinie (1)

Opinie o firmie Dor-Med Aparaty słuchowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Karol
Karol
5.0
08.08.2017
Jestem bardzo zadowolony ze słyszenia w aparatach zaproponowanych przez Pana, który wykazał się bardzo dużą znajomością tematu niedosłuchu, cierpliwością i zaangażowaniem. Byłem wcześniej w trzech różnych studiach protetycznych, ale nigdzie nie udało się dopasować mi odpowiednich dla mnie aparatów słuchowych. Polecam bez żadnych zastrzeżeń.