Fachowa opieka nad zwierzętami
Fachowa opieka nad zwierzętami, Domowy Hotel Dla Zwierząt U MoNiki Monika Cieślikowska, Leonów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5631246859
REGON: 367963843
Rok założenia:
2017

O firmie

Prowadzimy domowy hotel dla zwierząt U MoNiki. Znajduje się on w Leonowie, w województwie lubelskim. Na rynku działamy od 2017 roku. Właścicielem firmy jest Monika Cieślikowska. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Certyfikaty i dyplomy

Certyfikat IBK, Przedsiębiorstwo Godne Zaufania, Wyróżnienie Konsumenta 2018.

Oferta

W naszym hotelu dla zwierząt U MoNiki przyjmuje głównie psy. Szczególnie są to pieski lękliwe, wycofane, z różnymi traumami, które wymagają socjalizacji. Przyjmujemy też też zdrowe i wesołe, a także inne zwierzęta, w tym koty oraz zwierzaki w klatkach i terrariach, takie jak chomiki, myszy czy żółwie.

Z uwagi na rodzaj prowadzonej przez nas działalności mamy określone ścisłe warunki odwiedzin naszego hotelu. Znajdują się tutaj psy o różnych charakterach, które są pod naszą opieką, dlatego uprasza się o zaniechanie nagłego wtargnięcia na teren posesji, a szczególnie teren naszego domu. Prosimy o uszanowanie nie tylko naszej prywatności, ale też zwrócenie uwagi na komfort oraz bezpieczeństwo naszych podopiecznych. To jest nasz dom i zarazem bezpieczny azyl dla psów po różnych przejściach. Z tego powodu wymagana jest szczególna delikatność, zapobieganie sytuacjom, które by mogły sprawić, że psy ucierpią, bądź wystraszone uciekną przez źle zamkniętą furtkę.

U nas wszystkie zwierzęta otrzymują troskę, miłość i naszą obecność przez całą dobę. Wszystkie osoby chcące odwiedzić nasz hotelik U MoNiki i chcące zapoznać się z pieskami prosimy o wcześniejszy kontakt. W przypadku odwiedzin mile widziane są smaczki dla psiaków.

Serdecznie zapraszamy.

Artykuły

Czy warto skorzystać z usługi hotelu dla psów?
Czy warto skorzystać z usługi hotelu dla psów?
Hotele dla psów to alternatywa dla osób, które nie mają z kim zostawić swojego pupila. Jakie są zalety tego rozwiązania i czy jest ono całkowicie bezpieczne?

Wideo

Kontakt

Kontakt Domowy Hotel Dla Zwierząt U MoNiki Monika Cieślikowska

Domowy Hotel Dla Zwierząt U MoNiki Monika Cieślikowska, Leonów

Opinie (3)

Opinie o firmie Domowy Hotel Dla Zwierząt U MoNiki Monika Cieślikowska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Max
Max
5.0
14.02.2020
Polecam super opieka piesek szczęśliwy i zadbany
Renata
Renata
5.0
09.01.2020
Bardzo fajny hotel dla zwierząt. Fachowa opieka. Nie mam żadnych zastrzeżeń i serdecznie wszystkim polecam.
Adam
Adam
5.0
30.04.2019
Polecam każdemu ten hotel pieski czują się tutaj jak w domu byłem i sprawdziłem