Dodatkowe dane

Polecane oferty

Zajmujemy się prowadzeniem obiektu wypoczynkowego nad morzem. Naszą ofertę kierujemy do osób szukaj...
Mielno to miejscowość położona między Bałtykiem a jeziorem Jamno. To świetne miejsce dla osób lubią...
Zajmujemy się prowadzeniem ośrodka wypoczynkowego. Obiekt Letnia Przygoda, zlokalizowany jest w nad...
Kołobrzeg, Poleska 2 lok. 207
Szukasz komfortowych apartamentów blisko morza w których będziesz mógł zatrzymać się z całą rodziną...

O firmie

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Bobolin w województwie zachodniopomorskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Bałtycka 14. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 76-156 Bobolin. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 54.3873499872412N, 16.3330599793748E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: info@domkiatol.pl. Firma "Domki Atol" prowadzi swoją działalność w branży Noclegi i kwatery prywatne.

"Domki Atol" oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Oferowane przez okolicę niezwykłe walory krajobrazowe i turystyczne sprawiają, iż wypoczynek w miejscowości Bobolin jest przyjemnym, a równocześnie aktywnie spędzonym pobytem wypoczynkowym.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 603 043 049.

Kontakt

Kontakt Domki Atol

Domki Atol, Bobolin

Opinie (0)

Opinie o firmie Domki Atol