Zarządzamy nieruchomościami i reprezentujemy wspólnoty mieszkaniowe
Zarządzamy nieruchomościami i reprezentujemy wspólnoty mieszkaniowe, Dominium Zarządzanie i administrowanie, Gdynia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5860166346
REGON: 190866717

O firmie

Dominium to firma zlokalizowana w Gdyni. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2005 roku. Specjalizujemy się w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Zajmujemy się kompleksowym administrowaniem nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych. Przez ten czas poznaliśmy oczekiwania klientów, którym staramy się sprostać.

Nasza oferta to:
  • administrowanie nieruchomości mieszkaniowych,
  • administrowanie biurowców,
  • administrowanie magazynów,
  • administrowanie nieruchomości pod wynajem.
Zajmujemy się również obsługą bankowo-księgową, techniczną nieruchomości, administracyjną, prawną oraz reprezentowaniem wspólnot mieszkaniowych przed sądami i organami administracji państwowej i samorządowej.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i umiejętności niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków zawodowych. Doświadczenie potwierdzają liczne certyfikaty oraz uprawnienia. Do Państwa dyspozycji są fachowcy z takich dziedzin jak, budownictwo, zarządzanie, prawo, ekonomia i rachunkowość. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem na każdym kroku.

Specjalizujemy się również w prowadzeniu indywidualnych kont rozliczeń finansowych. Wpłaty na zaliczkę pokrywają w głównej mierze koszty utrzymania części wspólnej budynku, usług komunalnych i funduszu remontowego. Prowadzimy i na bieżąco aktualizujemy wykaz lokali i ich właścicieli. Mieszkańcom zapewniamy dostawę usług komunalnych, między innymi dostawę wody, ciepła, energii elektrycznej i gazu. Systematycznie przeprowadzamy kontrole techniczne i okresowe przeglądy nieruchomości.

Zlecamy także bieżące naprawy oraz konserwacje budynków. Od lat współpracujemy z firmami sprzątającymi, remontowo-budowlanymi i konserwatorskimi. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającą osobę. Gwarantujemy profesjonalizm i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Dominium.

Artykuły

Poszukujesz zarządcy nieruchomości? Sprawdź jak wybrać dobrze.
Poszukujesz zarządcy nieruchomości? Sprawdź jak wybrać dobrze.
Dobry zarządca musi posiadać odpowiednie umiejętności i predyspozycje, co, po podpisaniu odpowiedniej umowy, pozwoli mu na kompleksową obsługę nieruchomości.

Kontakt

Kontakt Dominium Zarządzanie i administrowanie

Dominium Zarządzanie i administrowanie, Gdynia

Opinie (3)

Opinie o firmie Dominium Zarządzanie i administrowanie

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Agnieszka K.
Agnieszka K.
5.0
08.03.2019
jestem bardzo zadowolona
Michał
Michał
5.0
27.05.2019
Jako zarządcy Dominium dobrze się sprawdzają. Zawsze szybko reagują na zgłoszenia - po prostu można na nich liczyć. Bardzo fachowi i konkretni.
klienta
klienta
5.0
08.03.2019
polecam !!