Solidność i dokładność w trosce o Twój samochód.
Solidność i dokładność w trosce o Twój samochód., Dominik Filon Naprawa Samochodów, Lublin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1181914944
Rok założenia:
2013

O firmie

Dominik Filon zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług związanych z naprawą samochodów. Swoje usługi świadczy od 2013 roku. Swoją siedzibę natomaist ma w Lublinie.

Oferta

Samochód stał się w dzisiejszych czasach nieodłącznym elementem życia. Jesteśmy świadomi tego, jak dużą rolę odgrywa komfortowa jazda, jakość pojazdu oraz bezpieczeństwo pojazdów oddanych pod nasze ręce przez naszych Klientów. W trosce o jak najwyższą jakość usługi, a przede wszystkim jak najwyższy poziom bezpieczeństwa, oprócz stale pogłębianego doświadczenia, nieustannie poszerzamy naszą wiedzę oraz kompetencje.

Prowadzimy warsztat samochodowy o szerokim spektrum usług. Dokonujemy kompleksowych napraw mechanicznych samochodów osobowych i ciężarowych. Oferujemy pomoc diagnostyczną i powypadkową. Zajmujemy się również bieżącym serwisowaniem pojazdów. W naszym warsztacie dokonujemy również fachowych przeglądów technicznych.

Samochód to miejsce, gdzie spędzamy coraz więcej czasu, warto zadbać o bezpieczeństwo i dbać o niego poprzez współpracę tylko z profesjonalnymi warsztatami!

Usługi nasze wykonywane są solidnie i odpowiedzialnie. Zależy nam na zadowolonym kliencie, którego bezpieczeństwo jest na jak najwyższym możliwym poziomie po dokonaniu przez nas usługi.

Zapraszamy, jesteśmy do Państwa dyspozycji!


Zakres działalności

Mechanika samochodowa
Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Artykuły

Najczęstsze awarie samochodów osobowych
Najczęstsze awarie samochodów osobowych
Ciągłe użytkowanie samochodu powoduje, że ulega on szybkiej eksploatacji i jest narażony na szereg uszkodzeń i zużywania się różnych części.

Wideo

Kontakt

Kontakt Dominik Filon Naprawa Samochodów

Dominik Filon Naprawa Samochodów, Lublin

Opinie (2)

Opinie o firmie Dominik Filon Naprawa Samochodów

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jasiek
Jasiek
5.0
09.07.2019
Robili dla mojej firmy przeglądy techniczne pojazdów ciężarowych. Wszystko przebiegło bez zarzutów, polecam!
Olaf
Olaf
5.0
21.05.2019
Naprawa tłumika odbyła się w ekspresowym tempie. Ponadto w warsztacie panuje świetna atmosfera, a koszta naprawy okazały się naprawdę przystępne!