Sprzedaż mebli
Sprzedaż mebli, Dominat Dominik Polak, Baranów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6192049323
REGON: 382913552
Rok założenia:
2019

O firmie

Dominat to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w wysyłkowej sprzedaży mebli do składania. Siedziba naszego zakładu mieści się w Baranowie, na terenie województwa wielkopolskiego. Firmą zarządza Dominik Polak. Zachęcamy do kontaktu!

Oferta

Pomimo niedługiej obecności na rynku zdobyliśmy Państwa zaufanie bardzo szybko. Stało się tak za sprawą świetnej jakości mebli, które wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów. Nowoczesny design i solidny montaż to gwarancja wieloletniego i bezproblemowego użytkowania naszych mebli.

Zadowolenie klienta jest dla nas sprawą kluczową, dlatego nieustannie rozbudowujemy naszą ofertę. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Oferujemy między innymi:
  • kuchenne meble stojące,
  • meble do kuchni,
  • komody,
  • stoły,
  • szafy,
  • krzesła.
Zapewniamy terminową realizację zleceń i produkty wykonane solidnie i rzetelnie. Dysponujemy bogatą ofertą, która obecnie dostępna jest na Allegro: https://allegro.pl/uzytkownik/dominat_info?bmatch=baseline-cl-dict41-eyesa-bp-uni-1-2-0903

Gwarantujemy atrakcyjne ceny, nowoczesne i unikatowe meble kuchenne i pomoc w zakupie. Sprzedaż mebli na wymiar to nasza specjalność.

Zapraszamy!

Wideo

Kontakt

Kontakt Dominat Dominik Polak

Dominat Dominik Polak, Baranów

Opinie (0)

Opinie o firmie Dominat Dominik Polak