Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7121631714
REGON: 430763400
Rok założenia:
1997

O firmie

Biura rachunkowe, Dominanta Zofia Wróbel Biuro Podatkowo-Rachunkowe, Lublin Nasze Biuro Podatkowo-Rachunkowe Dominanta, prowadzone przez Zofię Wróbel, znajduje się w Lublinie. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1997 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe, dzięki czemu możemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Oferta

Nasze biuro obsługuje zarówno podmioty krajowe, jak i zagraniczne, różniące się formą prawną i organizacyjną, łącznie z osobami fizycznymi, które nie są przedsiębiorcami. Firma posiada ubezpieczenie OC.

W pełni profesjonalną i rzetelną obsługę, a także bezpieczeństwo i poufność powierzonych danych oraz dokumentów gwarantuje zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

W zakres strategii naszego biura rachunkowego wchodzi zapewnienie najwyższego poziomu świadczonych usług i indywidualne podejście do każdego z klientów. Przez cały okres funkcjonowania firmy na rynku doradztwa podatkowego i usług księgowych efekty jej pracy były wiele razy pozytywnie weryfikowane przez kontrole audytorów i urzędów państwowych.

Podstawowa działalność obejmuje kompleksową obsługę księgową, obsługę kadr i płac, rozliczeń z ZUS oraz doradztwo podatkowe. W skład oferty wchodzi też sporządzanie prognoz, analiz, raportów księgowych, rocznych zeznań podatkowych i wniosków o zwrot wydatków związanych z budownictwem mieszkaniowym (VZM). Sporządzamy wnioski kredytowe, biznesplany, odwołania do ZUS i US, deklaracje w sprawie podatku od czynności cywilnoprawnych (PCC) i podatku od darowizn i spadków.

Rozliczamy dochody wspólnot mieszkaniowych, dochody zagraniczne, z dzierżawy i najmu. Do naszych zadań należy też weryfikacja ksiąg i wyprowadzanie zaległości księgowych.

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo więcej informacji na temat prowadzonej działalności.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.

Zakres działalności

Doradztwo biznesowe
Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Reprezentacja klienta w urzędach i innych instytucjach
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Firmy krajowe
Firmy międzynarodowe
Klienci indywidualni
Spółki akcyjne
Spółki komandytowe
Spółki komandytowo-akcyjne
Spółki z o.o.
Zasięg działalności
Lokalny

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Dominanta Zofia Wróbel Biuro Podatkowo-Rachunkowe

Dominanta Zofia Wróbel Biuro Podatkowo-Rachunkowe, Lublin

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Dominanta Zofia Wróbel Biuro Podatkowo-Rachunkowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
07.02.2013
Bardzo profesjonalne biuro. Mam złe doświadczenia z biurami rachunkowymi dlatego też szukałem starannie aby być spokojnym o swoją działalność. Współpracujemy od 2 lat, jak dotąd nie było kwestii z którą by sobie nie poradzili. Polecam!