Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6691011965
Rok założenia:
2004
Branża:

Polecane oferty

Nasz ośrodek agroturystyczny znajduje się w malowniczej krainie, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora...
Jeśli marzą Państwo o wypoczynku w rodzinnym gronie na łonie natury, zachęcamy do zapoznania się z ...
Nasze gospodarstwo agroturystyczne to idealne miejsce do odpoczynku od miejskiego zgiełku, obcowani...
Olchowy Młyn jest zabytkiem kultury materialnej z XVIII wieku. W młynie przerabiane było zboże na ś...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Domek Megalit. Agroturystyka." figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 6691011965.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Borkowo w województwie zachodniopomorskim. Początek działalności firmy na rynku to 2004 rok. Kod pocztowy do korespondencji to: 76-142 Borkowo. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 54.23407N, 16.589E. Zapraszamy Państwa do kontaktu również poprzez adres e-mail: domek.megalit@wp.pl. "Domek Megalit. Agroturystyka." to firma działająca w branży Agroturystyka.

"Domek Megalit. Agroturystyka." oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Atrakcje turystyczne i krajoznawcze jakie oferuje turystom okolica stanowi o dodatkowych walorach wypoczynku oraz czasu spędzanego w miejscowości Borkowo.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 510 290 762.

Kontakt

Kontakt Domek Megalit. Agroturystyka.

Domek Megalit. Agroturystyka., Borkowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Domek Megalit. Agroturystyka.