Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
08:00 - 17:00
Nd.
08:00 - 17:00
Dane rejestrowe:
NIP: 1230071435
REGON: 006227176
Rok założenia:
1990
Branża:

Polecane oferty

W naszym ośrodku zapewniamy opiekę nad osobami starszymi i chorymi, dbając o zapewnienie im najwyżs...
Kobyłka, Poniatowskiego 4
Placówka Samarytanka zapewnia podopiecznym całodobową opiekę, wyżywienie, komfortowe pokoje, stacjo...
Głównym przedmiotem działalności domu seniora A w sercu maj jest profesjonalna opieka nad osobami s...
Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi to niepub...

O firmie

Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego à Paulo prowadzi Dom Ufnej Starości, który mieści się w Konstancinie-Jeziornie, w województwie mazowieckim. Nasz dom zlokalizowany jest w pięknym miejscu, na obrzeżach Warszawy, otoczony lasem i ogrodem.

Oferta

Oferujemy całodobową profesjonalną opiekę nad mieszkankami, które przebywają w domu na stałe lub okresowo, zarówno długoterminowo, jak i na krótkie pobyty. Opiekę sprawują wykwalifikowani lekarze, opiekunki i pielęgniarki.

Zapewniamy opiekę lekarsko–internistyczną i psychiatryczną.

Pensjonariuszkom oferujemy jedno- i dwuosobowe pokoje z łazienkami, które przystosowane do indywidualnych potrzeb mieszkanek. Dbamy o komfort emocjonalny swoich podopiecznych.

Posiadamy jadalnię i świetlicę z telewizorem oraz gabinet zabiegowy i windę przystosowaną dla chorych na wózkach i przewoźnych łóżkach. Ponadto na terenie naszego domu mieści się kaplica.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Dom Ufnej Starości Sióstr Miłosierdzia

Dom Ufnej Starości Sióstr Miłosierdzia, Konstancin-Jeziorna

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (1)

Opinie o firmie Dom Ufnej Starości Sióstr Miłosierdzia


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Agnieszka Żmijewska
Agnieszka Żmijewska
5.0
08.11.2018
Miejsce warte polecenia. Zapewniliśmy mojej babci Danucie cudowną opiekunkę w mieszkaniu, ale jak stan babci się pogarszał i wymagała bardziej specjalistycznej opieki babcia zdecydowała, że chce zamieszkać u Sióstr których podejście do osób wymagających pomocy znała z pracy w szpitalu (babcia była farmaceutką i kierowniczką apteki szpitalnej). Mieszkała w Domu Ufnej Starości ponad 4 lata. Zmarła 3.09.2018 otoczona opieką, szacunkiem, bez bólu, bez odleżyn - każdy kiedyś odchodzi. Odwiedzaliśmy babcię co najmniej raz w tygodniu nigdy nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń. Polecam wspaniały ogród otaczający ośrodek gdzie można zorganizować rodzinne spotkania, zjeść ciastka, napić się herbaty, a dzieci mają gdzie poszaleć. Jest też kaplica gdzie można pójść na mszę. W budynkach czysto i schludnie. Jedzenie dostosowane do stanu zdrowia. Lekarze przychodzą na wizyty do pensjonariuszy. Pensjonariusze nie są otumaniani lekami. Podejście Sióstr i personelu wzorowe. Rodziny zawsze mile widziane.
Tagi