Dom seniora i centrum neurorehabilitacji
Dom seniora i centrum neurorehabilitacji, Dom Seniora Gołębi Dwór Centrum Neurorehabilitacji im. prof. Jana Talara przy Domu Seniora Gołębi Dwór, Kamień Mały

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7441789888
REGON: 28053372000000
KRS: 0000362518
Rok założenia:
2010
Branża:

O firmie

Gołębi Dwór to Dom Seniora oraz Centrum Neurorehabilitacji im. prof. Jana Talara prowadzone przez Spółkę „Wi-Ka” w Kamieniu Małym k/Iławy, województwo warmińsko-mazurskie. Firma powstała w 2010 r.

Oferta

Dom Seniora Gołębi Dwór to miejsce wyjątkowe dla osób starszych, przewlekle somatycznie chorych, położone na terenie zielonych płuc Polski. Bezpieczne, pełnie ciepła, z komfortowym wyposażeniem oraz wysokiej klasy zapleczem rehabilitacyjnym. Oferujemy pobyty senioralne krótko i długoterminowe. Świadczymy kompleksową, całodobową opiekę, profesjonalną opiekę medyczną, opiekę terapeuty zajęciowego - aktywizację osób starszych oraz wysoki standard zakwaterowania. Dla wielorakich korzyści zdrowotnych w każdej porze roku do dyspozycji Pensjonariuszy i ich bliskich oddajemy piękny ogród z widokiem na jezioro Łabędź.

Centrum Neurorehabilitacji im. prof. Jana Talara przy Domu Seniora Gołębi Dwór to miejsce, gdzie profesjonalne wsparcie otrzymają osoby, które zmagają się ze spastycznością, neurologicznymi dysfunkcjami ruchowymi, jak i dolegliwościami wynikłymi na skutek przebytego udaru,zawału,wylewu. Zajmujemy się również Pacjentami po wybudzeniu ze śpiączki. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Cykl regularnych ćwiczeń oraz zabiegów w naszym ośrodku rehabilitacji neurologicznej i wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny mają na celu usprawnić pacjentów, pomóc im naturalnie funkcjonować oraz etapami, w miarę możliwości, eliminować wszelkie dysfunkcje chorobowe. Pacjent rozpoczynający turnus rehabilitacyjny odbywa konsultacje specjalisty lekarza neurologa. Pobyt w ramach neurorehabilitacji odbywa się w turnusach 2 – tygodniowych (lub ich wielokrotność).

Pełna oferta na stronie internetowej

Artykuły

Na co warto zwracać uwagę, wybierając dom opieki dla seniora? Gołębi Dwór
Na co warto zwracać uwagę, wybierając dom opieki dla seniora? Gołębi Dwór
Dobre warunki w domu opieki wpływają pozytywnie nie tylko na zdrowie fizyczne, ale również psychiczne seniora. Sprawdź, na co zwrócić przede wszystkim uwagę.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Dom Seniora Gołębi Dwór Centrum Neurorehabilitacji im. prof. Jana Talara przy Domu Seniora Gołębi Dwór

Dom Seniora Gołębi Dwór Centrum Neurorehabilitacji im. prof. Jana Talara przy Domu Seniora Gołębi Dwór, Kamień Mały

Opinie (0)

Opinie o firmie Dom Seniora Gołębi Dwór Centrum Neurorehabilitacji im. prof. Jana Talara przy Domu Seniora Gołębi Dwór


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.