Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5832973230
REGON: 007025173
Rok założenia:
2003

Polecane oferty

Podstawowym profilem naszej działalności jest zapewnienie zainteresowanym zakwaterowania nad morzem...
Willa Bliska świadczy kompleksowe usługi hotelarskie. Posiadamy duże doświadczenie w branży. Działa...
Szukają Państwo miejsca do zorganizowania imprezy okolicznościowej wraz z noclegiem? Nasz pensjonat...
Głównym aspektem naszej działalności jest wynajem znakomitych apartamentów o wysokim standardzie, k...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Dom Harcerza. Ośrodek ZHP" widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 5832973230. Przedsiębiorstwo ma numer REGON: 007025173.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Gdańsk w województwie pomorskim. Początek działalności firmy na rynku to 2003 rok. Firmę można odwiedzić pod adresem: Za Murami 2-10. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 80-823 Gdańsk. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 54.3480540784314N, 18.6491744901961E. Zapraszamy Państwa do kontaktu również poprzez adres e-mail: rezerwacje@domharcerza.pl. Branża Noclegi i kwatery prywatne to dziedzina, w której firma "Dom Harcerza. Ośrodek ZHP" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

"Dom Harcerza. Ośrodek ZHP" zapewnia swoim Gościom przyjemne i stylowo urządzone pokoje spełniające indywidualne wymagania oraz oferuje dobrą ofertę z zakresu usług gastronomicznych. Atrakcje turystyczne i krajoznawcze jakie oferuje turystom okolica stanowi o dodatkowych walorach wypoczynku oraz czasu spędzanego w miejscowości Gdańsk.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 58 301 36 21.

Kontakt

Kontakt Dom Harcerza. Ośrodek ZHP

Dom Harcerza. Ośrodek ZHP, Gdańsk

Opinie (1)

Opinie o firmie Dom Harcerza. Ośrodek ZHP

Średnia ocen

3.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
3.0
24.05.2013
Ogromny plus za lokalizację - tuż przy Długiej i wszystkich atrakcjach Starego Miasta. Jednak można by się tutaj (u harcerzy) spodziewać lepszej ceny. Zwłaszcza, że ośrodek działa raczej na zasadzie schroniska młodzieżowego - i takie też są warunki. Meble z poprzedniej epoki, łazienki na korytarzach (za to bardzo dobrze utrzymane i po niedawnym remoncie), obsługa w stylu "nie przeszkadzać". Jeśli nie oczekuje się luksusów, i jest się w stanie zapłacić więcej niż za przeciętny hostel (który za tę cenę zwykle ma lepsze warunki), ale za to zależy na fantastycznej lokalizacji - to polecam. Bezproblemowa rezerwacja, raczej spokojnie i wszędzie rzut beretem. W pobliżu są tylko wypasione hotele w stylu Hiltona, więc to w sumie i tak świetna opcja. No i poza tym, to jednak nocleg w zabytkowej baszcie - co prawda w środku ją całkiem wypruto i zrobiono na "wczesnego Gierka", ale jednak... ;) //shavril