Dodatkowe dane

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

"Dom Dziecka nr 2. Filia" prowadzi działalność w miejscowości Gliwice i jest miejscem, w którym przebywają dzieci całkowicie lub czasowo pozbawione opieki rodziców, wymagające zainteresowania i wychowania. Do domów dziecka lub ośrodków opiekuńczych z reguły trafiają dzieci po interwencjach policyjnych, na podstawie postanowień sądów, ale również na prośbę rodziców, którzy w wyniku chwilowej trudnej sytuacji życiowej potrzebują wsparcia przy zapewnieniu dobrej opieki swoim dzieciom.

"Dom Dziecka nr 2. Filia" działa w miejscowości Gliwice w województwie śląskim. Aby nas odwiedzić należy udać się pod adres: Królowej Bony 3 lok. 1. Pocztę należy adresować pod następujący kod pocztowy: 44-100 Gliwice.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 32 232 31 97.

Kontakt

Kontakt Dom Dziecka nr 2. Filia

Dom Dziecka nr 2. Filia, Gliwice

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Dom Dziecka nr 2. Filia


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.