Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7122288715
REGON: 000212512
Rok założenia:
1975

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

"Dom Dziecka im. J. Korczaka" z lokalizacją w miejscowości Lublin ma za zadanie wychowanie i sprawowanie opieki nad dziećmi całkowicie lub czasowo pozbawionymi opieki rodziców. Do domów dziecka lub ośrodków opiekuńczych kierowane są dzieci po interwencjach policji oraz na podstawie postanowień sądów bądź na życzenie rodziców, którzy w wyniku chwilowej trudnej sytuacji życiowej nie są w stanie sami zapewnić dzieciom właściwej opieki.

"Dom Dziecka im. J. Korczaka" prowadzi działalność w miejscowości Lublin w województwie lubelskim. Nasz właściwy adres, to: Sieroca 15. Korespondencyjny kod pocztowy, to: 20-089 Lublin. "Dom Dziecka im. J. Korczaka" posiada w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) Numer Identyfikacji Podatkowej: 7122288715. Numer REGON to: 000212512.

Aby skontaktować się z nami należy zadzwonić na numer 81 466 56 05. Odpowiadamy również na zapytania mailowe: dom_dziecka3@wp.pl.

Kontakt

Kontakt Dom Dziecka im. J. Korczaka

Dom Dziecka im. J. Korczaka, Lublin

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Dom Dziecka im. J. Korczaka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.