Sprawdzone systemy deskowań
Sprawdzone systemy deskowań, Doka Polska sp. z o.o., Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8971346159
Rok założenia:
1997

O firmie

Oddział firmy Doka Polska znajduje się w Bydgoszczy. Posiadamy wieloletnią praktykę w projektowaniu, produkowaniu oraz montowaniu nowoczesnych systemów deskowań. Bazując na 150 letniej tradycji jesteśmy w stanie zapewnić Klientom sprawdzone rozwiązania sprawdzające się we wszystkich sektorach budownictwa. Profesjonalną obsługę zapewniamy w 160 oddziałach na 5 kontynentach.


Oferta

Firmę Doka Polska w Bydgoszczy założyliśmy z myślą o profesjonalnej produkcji sprawdzonych systemów deskowań. Zlecenia realizujemy kompleksowo: nie tylko projektujemy deskowania w systemie 3D, ale także przeprowadzamy prace montażowe na budowach oraz prowadzimy nadzór projektowy. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania na potrzeby budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego oraz wysokościowego.

Oferujemy m.in.:
  • deskowania ścienne
  • deskowania stropowe
  • deskowania wznoszące
  • siatki zabezpieczające
  • elementy systemowe, w tym m.in. dźwigary drewniane czy podpory stropowe
  • systemy zabezpieczeń
  • rusztowanie nośne
  • szalunki
Na potrzeby budowy mostów dostarczamy pylony, filary, systemy podporowe, rusztowania przesuwne oraz wiele innych niezawodnych rozwiązań. Proponujemy także deskowania znajdujące zastosowanie w budowie tuneli i elektrowni.

Prowadzimy zróżnicowaną działalność usługową obejmującą prace inżynieryjne, optymalizację procesu budowlanego, a także serwis montażowy i montaż. W ramach doradztwa i szkoleń m.in. koordynujemy i kontrolujemy przebieg prac w zakresie deskowania.

W procesie produkcyjnym korzystamy z nowoczesnych technologii. Obsługujemy największe i najbardziej złożone inwestycje. Sprawnie stawiamy czoła najbardziej skomplikowanym projektom.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.


Kontakt

Kontakt Doka Polska sp. z o.o.

Doka Polska sp. z o.o., Bydgoszcz

Opinie (0)

Opinie o firmie Doka Polska sp. z o.o.