Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów
Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, Dogma Tax Sp. z o.o., Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8961555275

O firmie

Biuro rachunkowe Dogma Tax Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2016 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Ozorzycach, w powiecie wrocławskim, na terenie województwa dolnośląskiego. Zajmujemy się księgowością.

Certyfikaty i dyplomy

Wykształcenie wyższe potwierdzone dyplomami uczelni wyższych we Wrocławiu.
Certyfikaty Centrum Informacji Księgowej.
Ubezpieczenie OC biur rachunkowych.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu rachunkowości. Posiadamy 3-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje rozliczanie podatków, prowadzenie ksiąg rachunkowych, wykonawstwo raportów, wykonawstwo sprawozdań finansowych, sporządzanie umów, a także obsługę kasowo-płacową. Dodatkowo udzielamy porad z zakresu rachunkowości, a szczególnie księgowości oraz doradztwa podatkowego.

Zajmujemy się też rozliczaniem VAT, CIT i PIT, a także sporządzaniem miesięcznych deklaracji rozliczeniowych ZUS. Oferujemy też pomoc w założeniu działalności lub spółki, a także doradztwo w wyborze formy opodatkowania. Klienci mogą liczyć też na pomoc w rejestracji w ZUS.

Do naszych zadań należy też pełna obsługa księgowa, wysyłka JPK bez dodatkowych opłat, a także prowadzenie teczek pracowniczych. Znamy język angielski, dlatego jesteśmy w stanie uzupełnić zagraniczne faktury czy wyciągi bankowe walutowe.

Mamy ogromne doświadczenie w takich branżach, jak branża budowlana, turystyczna, sprzątająca, inżynierska, transportowa, fotograficzna, prawna, coachingowa, a także eksportowa.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia biura rachunkowego Dogma Tax w Ozorzycach.

Artykuły

Jednoosobowa firma - formalności i księgowość
Jednoosobowa firma - formalności i księgowość
Samozatrudnienie to działalność gospodarcza, w której jedna osoba pełni większość ról w firmie. Oprócz wielu korzyści trzeba zadbać o księgowość.

Wideo

Załączniki

Kontakt

Kontakt Dogma Tax Sp. z o.o.

Dogma Tax Sp. z o.o., Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Dogma Tax Sp. z o.o.