Docieplenia dachu pianką poliuretanową z wykończeniem podasza.
Docieplenia dachu pianką poliuretanową z wykończeniem podasza., Docieplenia Pianą Pur Kamil Bąkowski, Przybyszyce

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8331387356
REGON: 383994417
Rok założenia:
2019

O firmie

Firma Docieplenia Pianą Pur Kamil Bąkowski jest zlokalizowana w Jeżowie, na terenie powiatu brzezińskiego, w województwie łódzkim. Specjalizujemy się w docieplaniu poddaszy pianką PUR.

Oferta

Nasza firma to skuteczne, precyzyjne i niezawodne docieplanie poddaszy pianką pur oraz różne prace związane z docieplaniem poddasza. Wykorzystywana przez nas metoda to obecnie jeden z najlepszych możliwych wariantów docieplenia poddasza.

Prowadzimy naszą działalność od stosunkowo krótkiego czasu, jednak rozwijamy się w sposób dynamiczny i systematycznie poszerzamy naszą ofertę tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W ramach naszej oferty proponujemy:
  • zabudowę poddasza,
  • metodę natryskową izolacji,
  • usługi izolacji i dociepleń,
  • izolację dachu pianką pur.
Wspomniana już kilkukrotnie pianka poliuretanowa, z której korzystamy przy dociepleniach to jedna z najbardziej nowoczesnych metod ocieplania poddasza. Wykorzystana w odpowiedni sposób, gwarantuje szczelnie docieplone poddasze.

Oprócz kładzenia samych izolacji proponujemy także drobne prace związane z adaptacją strychu czy poddasza. Podejmujemy się stawania zabudowy z karton gipsu w różnych układach oraz wykonujemy inne prace.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to doświadczona ekipa, która nie boi się żadnych wyzwań i każdorazowo daje z siebie maksymalną wysiłek.

Możemy zapewnić rzetelność, dbałość o szczegóły oraz terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Wiele zalet wynikających z docieplenia poddasza pianką PUR
Wiele zalet wynikających z docieplenia poddasza pianką PUR
Piana poliuretanowa to rozwiązanie doskonale sprawdzające się przy docieplaniu różnego rodzaju budynków, w tym domów. Dlaczego ten materiał jest tak popularny?

Wideo

Kontakt

Kontakt Docieplenia Pianą Pur Kamil Bąkowski

Docieplenia Pianą Pur Kamil Bąkowski, Przybyszyce

Opinie (4)

Opinie o firmie Docieplenia Pianą Pur Kamil Bąkowski

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Miłosz
Miłosz
4.0
03.03.2020
Rzadko zdarza mi się pisać komentarze w takich miejscach, ale zrobię wyjątek, bo ekipa Pana Kamila to specjaliści godni każdej rekomendacji!
Artur
Artur
5.0
25.01.2020
Skorzystałem z ich usług jakiś czas temu i nie mogę na nic narzekać. Sprawna i rozgarnięta ekipa, uczciwy szef, a do tego dobra cena.
Bartosz
Bartosz
5.0
12.11.2019
Muszę przyznać, że jestem niezmiernie zadowolony z ich usług. Docieplenia wykonane niezwykle starannie i dokładnie. Wszystko w terminie.
Irek
Irek
5.0
04.09.2019
Bardzo rzetelna i profesjonalna firma. Wykonali dla nas izolacje dachu pianką pur po prostu w mgnieniu oka! Wyrobili się przed terminem, a i pieniędzy nie wzięli jakoś nie wiadomo ile.