Sprzedaż kamer przemysłowych wraz z osprzętem
Sprzedaż kamer przemysłowych wraz z osprzętem, Dipol Zbigniew i Lilianna Błaszkiewicz Spółka jawna, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5271034083
Rok założenia:
1995
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Siedziba firmy Dipol znajduje się w Warszawie, a oddziały przedsiębiorstwa mieszczą się w Szczecinie, Sandomierzu, Łodzi, Wrocławiu, Kielcach, Katowicach oraz Częstochowie. Firma zajmuje się produkcją anten i sprzedażą osprzętu do montażu instalacji zabezpieczających.

Certyfikaty i dyplomy

Firma otrzymała dwukrotnie Diament Forbsa. Jest to wyróżnienie dla podmiotu najszybciej zwiększającego swoją wartość i cieszącego się opinią odpowiedzialnego kontrahenta. Ponadto trzykrotnie Dipol otrzymał Gazelę Biznesu przyznawaną przez dziennik Puls Biznesu. Firmie przyznano także tytuł Dynamiczna Firma, gdyż systematycznie zwiększa swoje zyski i obroty.

Oferta

Dipol prowadzi hurtową i detaliczną sprzedaż komponentów teletechnicznych potrzebnych do budowy systemów zabezpieczeń. Firma oferuje m.in. wyroby innych marek oraz własnej produkcji anteny. Są to anteny telekomunikacyjne, radiowe i telewizyjne. W sprzedaży są również konwertery, modulatory, wzmacniacze, stacje czołowe, gniazda RTV i kable oraz złącza.

Dipol do instalacji bezpieczeństwa oferuje:
  • kamery przemysłowe,
  • rejestratory,
  • wideodomofony analogowe,
  • wideodomofony IP,
  • wideodomofony 2 Wire,
  • czujniki,
  • monitory.
W sprzedaży są też nośniki danych do monitoringu, elementy zasilania, sygnalizatory alarmowe oraz przewody używane w instalacjach alarmowych.

Poza wymienionymi wcześniej urządzeniami i komponentami instalacji oferowane są także produkty związane z montażem światłowodów. Przykładem są spawarki, noże do cięcia światłowodów, szybkozłącza, osłony i wiele innych artykułów.

Dla wygody klientów Dipol organizuje szkolenia oraz opracowuje poradniki dotyczące użycia swoich wyrobów.

Pełna oferta firmy znajduje się na stronie internetowej i tam można złożyć zamówienie. Wszelkie pytania dotyczące działalności prowadzonej przez Dipol można kierować na adres poczty e-mailowej albo zadawać telefonicznie.


Marki i specjalizacje

Firma sprzedaje produkty takich marek jak Alcad, Cabelcon, Cyberpower, Dipol, Dipolnet, Draka, Exta Free, Fibertechnic, Hikvision, Master, Mercusys, Mikrotik, Netset, Pyronix, Rack Board, Satel, Signal, SignaL Rack, Signal Fire, Terra, TP-Link, Trans-Data, Trilan, Triset, Ubiquiti, Ultimode, Ultipower, Vimtag.

Kontakt

Kontakt Dipol Zbigniew i Lilianna Błaszkiewicz Spółka jawna

Dipol Zbigniew i Lilianna Błaszkiewicz Spółka jawna, Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie Dipol Zbigniew i Lilianna Błaszkiewicz Spółka jawna

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
22.05.2013
Osobiście uważam, że firma z najbogatszą ofertą produktów w dziedzinie sprzętu antenowego. Zaczynając na artykułach TV - SAT, a kończąc na artykułach do sieci WLAN, LAN i 3G. Jeśli chcemy przygotować sieć WLAN, to mamy w ofercie zarówno punkty dostępowe, karty sieciowe, anteny panelowe lub anteny z reflektorem, routery, modemy, złączki RF i wiele innych. Ciekawym i wartym sprawdzenia elementem dostępnym na stronie dipol.com.pl są przykładowe schematy instalacji TV, SAT, WLAN, GSM //Iorwet