Sprzedaż światłowodów i urządzeń LAN
Sprzedaż światłowodów i urządzeń LAN, Dipol Zbigniew i Lilianna Błaszkiewicz Spółka jawna, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5271034083
Rok założenia:
1995
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Na rynku funkcjonujemy jako firma Dipol. Od 1990 roku sprzedajemy komponenty do instalacji teletechnicznych i produkujemy anteny. Nasza siedziba znajduje się Warszawie. Ponadto posiadamy oddziały w Katowicach, Wrocławiu, Sandomierzu, Częstochowie, Kielcach, Łodzi i Szczecinie.

Certyfikaty i dyplomy

Jesteśmy dwukrotnym laureatem Diamentu Forbesa, nagrody przyznawanej firmom najszybciej zwiększającym swoją wartość i cieszącym się opinią odpowiedzialnego kontrahenta. Otrzymaliśmy również tytuł Dynamiczna Firma, gdyż systematycznie zwiększamy swoje zyski i obroty. Trzykrotnie Puls Biznesu przyznał nam także Gazelę Biznesu.


Oferta

Zajmujemy się hurtową i detaliczną sprzedażą urządzeń przeznaczonych do budowy instalacji teletechnicznych. Podejmujemy współpracę z klientami indywidualnymi oraz firmami instalacyjnym. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania sprzętowe. Po zakupie naszych produktów zapewniamy klientom wsparcie techniczne i merytoryczne.

Obsługujemy instalacje światłowodowe poprzez sprzedaż spawarek do światłowodów oraz urządzeń do przeprowadzania pomiarów. Oferujemy również:
  • adaptery,
  • media konwertery,
  • video konwertery,
  • moduły SFP,
  • kable światłowodowe,
  • przełącznice,
  • obudowy,
  • patchcordy,
  • pigtaile,
  • szybkozłącza.
W naszej ofercie znaleźć można także szereg rozwiązań z zakresu telewizji satelitarnej i telefonii komórkowej. Sprzedajemy akcesoria GSM i instalacje monitoringu wraz z oprogramowaniem. Pomożemy przy przesyle danych poprzez obsługę WLAN i LAN. Wspomagamy inteligentne budynki i systemy alarmowe. Sprzedajemy anteny, wideodomofony, elektrozaczepy, czujniki i kable.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową. Zachęcamy również do telefonowania i pisania wiadomości e-mailowych.

Kontakt

Kontakt Dipol Zbigniew i Lilianna Błaszkiewicz Spółka jawna

Dipol Zbigniew i Lilianna Błaszkiewicz Spółka jawna, Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie Dipol Zbigniew i Lilianna Błaszkiewicz Spółka jawna

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
22.05.2013
Osobiście uważam, że firma z najbogatszą ofertą produktów w dziedzinie sprzętu antenowego. Zaczynając na artykułach TV - SAT, a kończąc na artykułach do sieci WLAN, LAN i 3G. Jeśli chcemy przygotować sieć WLAN, to mamy w ofercie zarówno punkty dostępowe, karty sieciowe, anteny panelowe lub anteny z reflektorem, routery, modemy, złączki RF i wiele innych. Ciekawym i wartym sprawdzenia elementem dostępnym na stronie dipol.com.pl są przykładowe schematy instalacji TV, SAT, WLAN, GSM //Iorwet