Auto detailing i myjnia samochodowa
Auto detailing i myjnia samochodowa, Diamond Car Detailing Karol Zembrzuski, Olsztyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7432041972
REGON: 388437822
Rok założenia:
2021

O firmie

Firma Diamond Car Detailing oferuje usługi profesjonalnego auto detailingu. Działamy również jako myjnia samochodowa. Mieścimy się w Olsztynie, a właścicielem firmy jest Karol Zembrzuski.

Oferta

Korzystanie z myjni samochodowej to często jedyny sposób w jaki użytkownicy aut czyszczą swoje pojazdy. Jest to jednak działanie powierzchowne, gdy tymczasem nawet starszym samochodom można przywrócić estetyczny wygląd. Właśnie tym zajmuje się auto detailing. W naszej firmie doskonale wiemy, jak sprawić, żeby Państwa auto wyglądało, jak nowe. Posiadamy odpowiedni sprzęt i detergenty, ale przede wszystkim doświadczenie poparte wieloma szkoleniami oraz z powodzeniem wykonanymi licznymi renowacjami karoserii i wnętrza. Zapewniamy kompleksowe czyszczenie i odnawianie lakieru, a zakres naszych usług to:
  • czyszczenie i dekontaminacja lakieru,
  • korekta i regeneracja lakieru, usuwanie rys,
  • polerowanie lakieru,
  • regeneracja reflektorów i lamp,
  • czyszczenie tapicerki samochodowej,
  • pranie tapicerek,
  • powłoki ceramiczne,
  • czyszczenie wnętrza samochodu.
Działamy także jako myjnia samochodowa. Powierzając nam swoje auto macie Państwo pewność, że dołożymy wszelkich starań aby zlikwidować wszelkie zabrudzenia, nawet te najtrudniejsze do usunięcia oraz sprawić, żeby zarówno lakier, jak i wnętrze wyglądały, jak nowe. Zapewniamy w pełni profesjonalną i terminową realizację, nie zapominamy również o atrakcyjnych cenach.

Serdecznie zapraszamy!

Zakres działalności

Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Wideo

Kontakt

Kontakt Diamond Car Detailing Karol Zembrzuski

Diamond Car Detailing Karol Zembrzuski, Olsztyn

Opinie (1)

Opinie o firmie Diamond Car Detailing Karol Zembrzuski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Igor
Igor
5.0
04.05.2021
Po renowacji auto wygląda świetnie! Nie spodziewałem się aż tak dobrego efektu. Auto detailing na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam.