Sprzedaż roślin i ziół
Sprzedaż roślin i ziół, Di FHU Krzemienicki Ogród Lesław Cwynar, Krzemienica

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8151656760
REGON: 181049320
Rok założenia:
2018

O firmie

W Krzemienickim Ogrodzie kultywujemy piękno natury oraz dostarczamy je prosto do Twojego ogrodu czy domu. Od 2010 roku, pod przewodnictwem założyciela Lesława Cwynara, z pasją i zaangażowaniem dbamy o zadowolenie naszych Klientów, oferując szeroką gamę roślin ogrodowych, balkonowych i najwyższej jakości pelletu.

Oferta

Jesteśmy producentem kwiatów, roślin ozdobnych i ziół, dbając o ich najwyższą jakość i różnorodność odmian. Nasze rośliny trafiają zarówno do ogrodów profesjonalistów, jak i amatorów ogrodnictwa.

Specjalizujemy się w sprzedaży roślin własnej produkcji, dostarczając szeroki wybór odmian i gatunków. Zapewniamy kompleksowe wsparcie i fachową radę w doborze roślin odpowiednich dla Twojego ogrodu.

Proponujemy różnorodność roślin ogrodowych, balkonowych, ziół oraz nasion, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

W ofercie mamy między innymi:
  • rozsady pomidorów,
  • rozsady selera,
  • rozsady papryki,
  • rozsady sałaty.
Dodatkowo w sprzedaży wyróżniamy także pellet. Stanowi on połączenie wydajności energetycznej, atrakcyjnej ceny i ekologicznych walorów. Doskonale nadaje się do ogrzewania domów i firm, nie emitując przy tym nieprzyjemnych zapachów i szkodliwych substancji.

Zapraszamy Cię do Krzemienickiego Ogrodu, gdzie natura łączy się z profesjonalizmem, a każdy zakup to inwestycja w piękno Twojego otoczenia. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się zielonym rajem wokół siebie!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Di FHU Krzemienicki Ogród Lesław Cwynar

Di FHU Krzemienicki Ogród Lesław Cwynar, Krzemienica

Opinie (0)

Opinie o firmie Di FHU Krzemienicki Ogród Lesław Cwynar


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.