Produkcja mebli na zamówienie
Produkcja mebli na zamówienie, Deseczka Stolarstwo Usługowo-Handlowe Robert Swoboda, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7282674516
REGON: 364806310
Rok założenia:
2016

O firmie

Nazywam się Robert Swoboda i swój zakład stolarki Deseczka prowadzę już od 2016 roku. Siedziba mojej firmy zlokalizowana jest w Łodzi. Zajmuję się wykonaniem mebli drewnianych na zamówienie. Zachęcam do sprawdzenia mojej oferty.

Oferta

Dla swoich klientów staram się stworzyć produkt najwyższej jakości. Podczas wykonywania swojej pracy zwracam uwagę na każdy detal, tak by trafiające do Państwa domów, mieszkań lub biur meble pozbawione były jakichkolwiek wad.

Przygotowana przeze mnie oferta zawiera wykonanie:

  • regałów,
  • biurek,
  • szaf wnękowych,
  • szaf do przedpokoju,
  • mebli kuchennych na wymiar.

Ponadto na indywidualne zamówienie klienta zajmę się realizacją parkietów drewnianych, paneli podłogowych, schodów, a także drzwi wewnętrznych.

Swoje usługi oferuję zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom oraz instytucjom. Gwarantuję Państwu maksymalne zaangażowanie w powierzone obowiązki. Dokładam wszelkich starań, by wykonane przeze mnie meble spełniały wszystkie oczekiwania klientów oraz robiły na nich wrażenie swoją funkcjonalnością, solidnością i estetyką. Zlecenia realizuję terminowo. Szczegółowych informacji na temat zakresu usług oraz ewentualnego cennika udzielam poprzez kontakt telefoniczny.

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty!

Kontakt

Kontakt Deseczka Stolarstwo Usługowo-Handlowe Robert Swoboda

Deseczka Stolarstwo Usługowo-Handlowe Robert Swoboda, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Deseczka Stolarstwo Usługowo-Handlowe Robert Swoboda


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.