Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8571831000
REGON: 320493124

Polecane oferty

Gryfice, Kościuszki 72 lok. 1
O skórę ciała i twarzy należy dbać w każdym wieku. Ważne są systematyczne wizyty w gabinecie kosmet...
Głównym przedmiotem działalności naszego studia są usługi kosmetyczne. Mogę Państwu zaproponować sz...
Przybiernów, Chrobrego 57B
Każda kobieta powinna znaleźć czas na zadbanie o swój wygląd. Jednak odpowiednio dobrane kosmetyki ...
Jestem profesjonalistką, posiadam bogate doświadczenie jako kosmetyczka, dzięki któremu wychodzę na...

O firmie

Firma "Dermoclub. FHU. Makijaż permanentny, przedłużanie rzęs" figuruje w rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 8571831000. Numer REGON firmy to: 320493124.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Gryfice w województwie zachodniopomorskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Wałowa 10. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 72-300 Gryfice. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 53.9154046N, 15.1971164E. Branża, w której specjalizuje się firma "Dermoclub. FHU. Makijaż permanentny, przedłużanie rzęs" to Salony kosmetyczne.

W salonie urody przeprowadzane są kompleksowe zabiegi kosmetyczne dostosowane do różnych typów cery, przy wykorzystaniu najnowszych technologii i urządzeń do profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. Oprócz zabiegów pielęgnacyjnych, doświadczone kosmetyczki doradzą dopasowane do potrzeb danej cery kremy i maseczki, dzięki którym osiągnięty efekt estetyczny będzie utrzymywał się przez dłuższy czas.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 666 186 737 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Dermoclub. FHU. Makijaż permanentny, przedłużanie rzęs

Dermoclub. FHU. Makijaż permanentny, przedłużanie rzęs, Gryfice

Opinie (0)

Opinie o firmie Dermoclub. FHU. Makijaż permanentny, przedłużanie rzęs