Opieka stomatologiczna i wszczepianie implantów
Opieka stomatologiczna i wszczepianie implantów , Dentica Centrum stomatologii estetycznej i Implantologii, Zawiercie

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5771038500
REGON: 273276160
Rok założenia:
2004

O firmie

Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Dentica zlokalizowane jest w Zawierciu, w województwie śląskim. Początek naszej działalności sięga 1996 roku. Przyjmujemy pacjentów w każdym wieku. Żaden przypadek nie jest nam straszny. Posiadamy dużą wiedzę i wieloletnie doświadczenie, które przekładamy na leczenie zębów na najwyższym poziomie. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Krzysztof Majewski.

Oferta

W Dentica specjalizujemy się w szeroko pojętej stomatologii. Szczególną uwagę przywiązujemy do profilaktyki, która jest ważna podczas zapobiegania powstawaniu chorób zębów i przyzębia. Istotne jest, by działania profilaktyczne stały się dla nas rutyną, dlatego tak często przypominamy o nich pacjentom. Dzięki ich wdrażaniu unikniemy problemów związanych z nieświeżym oddechem, osadzaniem się kamienia, utratą bieli zębów czy dyskomfortem podczas jedzenia. Stan zdrowia jamy ustnej dodatkowo wpływa na samopoczucie. Nieprzestrzeganie zasad higieny stomatologicznej może nieść za sobą również poważniejsze konsekwencje.

By pomóc Państwu dbać o zęby co pół roku przeprowadzamy badania kontrolne. Kontrole są bardzo istotne w przypadku osób z uzupełnieniem protetycznym. Na protezach, koronach czy mostach odkładają się złogi kamienia, co skraca czas używalności uzupełnień protetycznych.

Podejmujemy się w Dentica:
 • lakowania zębów
 • lakierowania zębów
 • usuwania osadu i kamienia nazębnego nad- i poddziąsłowego
 • polerowania powierzchni zębów
 • skalingu
 • piaskowania zębów
Specjalizujemy się w stomatologii zachowawczej. Obejmuje ona profilaktykę, leczenie utraconych tkanek zębów, leczenie kanałowe oraz kosmetykę. Wykorzystujemy nowoczesne materiały od renomowanych firm. Na życzenie klienta wykonujemy znieczulenie miejscowe.

Wykonujemy też zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, która za zadanie ma przywrócenie zdrowego i pięknego uśmiechu. Sprostamy wymaganiom nawet najbardziej wymagających pacjentów. Działamy kompleksowo, między innymi zakładamy korony i protezy. Wstawiamy licówki i szyny relaksacyjne. Dodatkowo wybielimy zęby. Na wszystkie zabiegi dajemy gwarancję.

Dysponujemy sprzętem do radiowizjografii i RTG. Dzięki niemu możemy szybko otrzymać obraz i zminimalizować dawkę promieniowania rentgenowskiego nawet o 90%. Atutem jest też łatwość przesyłania i wygodna archiwizacja. Wyposażyliśmy się także w tomograf komputerowy 3D. Wykonujemy nim zdjęcia pantomograficzne i cefalometryczne całej szczęki w jednej ekspozycji.

Dodatkowo zajmujemy się:
 • ozonoterapią
 • wypełnieniami światłoutwardzalnymi
 • zakładaniem opatrunków leczniczych
 • zakładaniem opatrunków chirurgicznych
 • szynowaniem zębów
 • leczeniem protetycznym
 • leczeniem periodontologicznym
 • leczeniem ortodontycznym
 • leczeniem endodontycznym
 • chirurgicznym usuwaniem zębów
Zapewniamy kompleksowe doradztwo i konsultacje. Z zakresu medycyny estetycznej redukujemy zmarszczki przy użyciu botoxu. Stosujemy wypełniacze do modelowania ust, policzków i owalu twarzy. Usuwamy też bruzdy nosowo-wargowe. Leczymy nadpotliwość i przeprowadzamy mezoterapię bezigłową oraz rewitalizację skóry.

Więcej szczegółów dotyczących kliniki Dentica znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, natomiast wizyty prosimy rejestrować pod podanym numerem telefonu.

Artykuły

Zastosowanie ozonoterapii w gabinecie stomatologicznym
Zastosowanie ozonoterapii w gabinecie stomatologicznym
Ozon znany jest ze swoich właściwości bakteriobójczych. Podczas zabiegów chętnie korzystają z niego stomatolodzy. Jakie zalety ma ta forma terapii? Sprawdź!
Opieka stomatologiczna dla całej rodziny
Opieka stomatologiczna dla całej rodziny
Regularne wizyty u dentysty, przeglądy oraz prawidła profilaktyka zmniejszają ryzyko wystąpienia wielu chorób zębów, dziąseł i jamy ustnej.

Wideo

Kontakt

Kontakt Dentica Centrum stomatologii estetycznej i Implantologii

Dentica Centrum stomatologii estetycznej i Implantologii, Zawiercie

Opinie (46)

Opinie o firmie Dentica Centrum stomatologii estetycznej i Implantologii

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dagmara
Dagmara
5.0
12.01.2021
Mają odpowiednie podejście do dzieci. Dzięki nim nasze córeczki przestały bać się wizyt dentystycznych.
Marcin
Marcin
5.0
28.11.2020
Od dawna jestem ich stałym pacjentem. Jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Polecam centrum stomatologii Dentica.
Dariusz
Dariusz
5.0
19.09.2020
Polecam zabieg wybielania zębów. Spektakularny efekt. Z czystym sumieniem polecam to centrum stomatologii.
Agata
Agata
5.0
27.07.2020
Pracują tam stomatolodzy z ogromną wiedzą i bogatym doświadczeniem. Dzięki nim mam piękne, zdrowe oraz białe zęby. Polecam serdecznie.
Dominik
Dominik
5.0
01.05.2020
Leczenie z użyciem lasera potrafi zdziałać prawdziwe cuda. Od lat zmagałem się z chorymi dziąsłami, a w Dentica mi pomogli. W końcu żyję bez bólu!
Konrad
Konrad
5.0
19.03.2020
Od dawna miałem lukę po utraconym zębie i postanowiłem to w końcu zmienić. Wybrałem się do Dentica i poddałem się operacji wszczepienia implantu. Było warto! Teraz mam normalny zgryz i piękny uśmiech.
Zbyszek
Zbyszek
5.0
31.01.2020
Wyleczyli mi ząb! Dwóch stomatologów nie potrafiło sobie z nim poradzić, a w Dentica nie mieli takiego problemu.
Marcin
Marcin
4.0
04.11.2019
Zabiegi poprzedzają dokładną diagnostyką, dzięki czemu leczenie chirurgiczne przebiega sprawniej. Polecam to miejsce.
Magdalena
Magdalena
5.0
02.09.2019
Dentica to według mnie najlepsze miejsce do leczenia zębów. Moja cała rodzina tu uczęszcza i dzięki temu nie mamy poważniejszych problemów z zębami.
Robert
Robert
5.0
11.08.2019
Wielokrotnie miałem problem ze stresem w gabinecie stomatologicznym, dlatego z radością przyjąłem fakt, że w klinice Dentica możliwe jest skorzystanie ze znieczulenia wziewnego. Taki sposób redukuje stres i jest skuteczny, dlatego polecam go innym.
Kamil
Kamil
5.0
28.07.2019
Jestem bardzo zadowolony z leczenia w klinice Dentica. Zabieg nie trwał długo i był bezbolesny. Niepotrzebnie się bałem.
Damian
Damian
5.0
12.07.2019
Bałem się leczenia kanałowego, ale stomatolog mnie uspokajał i miał rację. Leczenie poprzedziła diagnostyka RTG, a sam zabieg wykonano w znieczuleniu. Poszło sprawnie i cieszę się teraz życiem bez bólu.
Kuba
Kuba
5.0
21.06.2019
Tak bardzo zaniedbałem zęby, że niestety jeden nadawał się tylko do usunięcia. Specjalista z kliniki Dentica na szczęście bardzo sprawnie go wyrwał i nawet nie zdążyłem pomyśleć o bólu. Teraz myślę o uzupełnieniu tego braku i też skorzystam z pomocy dentystów z tego miejsca.
Igor
Igor
5.0
24.05.2019
Od dawna dokuczał mi ból dziąseł. Podczas kontroli w klinice Dentica okazało się, że to kamień nazębny jest przyczyną stanu zapalnego. Na szczęście szybko go usunięto i teraz dziąsła wracają do zdrowia.
Filip
Filip
5.0
13.04.2019
Po wyleczeniu zębów postanowiłem zadbać o ich estetyczny wygląd, dlatego skorzystałem z możliwości wybielenia. Specjalne nakładki szybko nadały zębom piękny, biały kolor.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
08.03.2019
Przez wypadek straciłem kilka zębów i bardzo mnie ten fakt martwił. Postanowiłem coś z tym zrobić i wybrałem się do kliniki Dentica. Stomatolog określi jakie uzupełnienie protetyczne będzie najlepsze i je dopasował. Teraz cieszę się normalnym życiem i nikt nie wie, że kilka zębów mam sztucznych.
Maciej
Maciej
5.0
19.02.2019
Bardzo się bałem leczenia kanałowego, ale okazało się, że wszystko przebiegło sprawnie i bez bólu. Uważam, że klinika Dentica zasługuje na wysoką ocenę.
Mikołaj
Mikołaj
5.0
03.01.2019
Zaniedbałem moje zęby i po wizycie u dentysty okazało się, że kilka zębów mam w kiepskim stanie. Na szczęście stomatolodzy z kliniki Dentica udzielili mi kompleksowej pomocy. W trzech zębach wykonali plomby, a czwarty leczyli kanałowo. Leczenie przebiegło sprawnie i nie odczuwam już bólu.
Jarosław
Jarosław
5.0
30.12.2018
Od dawna pobolewał mnie ząb i okazało się, że potrzebne jest wykonanie plomby. Wszystko przebiegło szybko i od razu poczułem ulgę. Jestem kilka miesięcy po zabiegu i wszystko jest w jak najlepszym porządku.
Eryk
Eryk
5.0
07.12.2018
Wszystko OK. W końcu ktoś potrafił zająć się moimi zębami. Polecam.
Jacek
Jacek
5.0
23.11.2018
Podoba mi się podejście do pacjentów i to, że w klinice stosują nowoczesne metody. Przy pomocy ozonu i lasera można bardzo przyspieszyć gojenie i cieszę się, że stomatolog zastosował te metody w moim przypadku.
Iwona
Iwona
5.0
11.11.2018
Serdecznie polecam. Miła, bezstresowa atmosfera.
Wiktor
Wiktor
5.0
18.10.2018
Od lat leczę zęby w klinice Dentica i jestem bardzo zadowolony. Plomby są trwałe, a każdy zabieg przebiega szybko i bezboleśnie.
Franek
Franek
5.0
11.10.2018
Godna polecenia klinika stomatologiczna. Każdy z mojej rodziny tu przychodzi i nikt nie narzeka.
Bogna
Bogna
5.0
11.09.2018
Jak najbardziej polecam. Pomogą w każdej sytuacji, nawet gdy ta wydaje się beznadziejna.
Basia
Basia
5.0
09.09.2018
Bardzo nie lubię wizyt u dentysty, ale w klinice Dentica czuję się bardzo dobrze. Profesjonalne podejście, uprzejmi lekarze i trwałe plomby sprawiają, że nie szukam innego miejsca do leczenia zębów.
Daniel
Daniel
5.0
27.08.2018
Pełen profesjonalizm. W końcu mam zdrowe i ładne zęby. Nie muszę już ukrywać uśmiechu.
Bartek
Bartek
5.0
04.07.2018
Najlepsze gabinety dentystyczne. Polecam wszystkim mającym problem z uzębieniem.
Bogna
Bogna
5.0
27.06.2018
Usługi stomatologiczne na przyzwoitym poziomie. Polecam w 100%.
Piotr
Piotr
5.0
04.05.2018
Mają profesjonalny sprzęt, dlatego mogą się kompleksowo zająć swoim pacjentem. Kiedyś w innej przychodni to musiałem latać, żeby w jednym miejscu zrobić zdjęcie, gdzie indziej iść na przegląd, a jeszcze gdzie indziej na wyleczenie zęba. Tutaj wszystko jest na miejscu.
Emil
Emil
5.0
18.04.2018
Serdecznie polecam. Regularnie tutaj przyjeżdżam i nigdy się nie zawiodłem.
Ksenia
Ksenia
5.0
10.03.2018
Bardzo mili, cierpliwi stomatolodzy. Usługi na wysokim poziomie.
Miłosz
Miłosz
5.0
12.02.2018
Regularnie przychodzę tutaj na przegląd zębów. Kiedyś stroniłem od dentystów, ale po wizycie w Dentice zmieniłem zdanie o stomatologach i już nie boję się wizyt.
Adam
Adam
5.0
13.01.2018
Godna polecenia klinika stomatologiczna. Naprawdę świetni dentyści, którzy potrafią w bezbolesny sposób zadbać o uzębienie pacjenta. Jestem w pełni zadowolony.
Liza
Liza
5.0
03.10.2017
Polecam. Skoro poradzili sobie z moim to poradzą chyba z każdym przypadkiem. Mam bardzo wymagające zęby, jednak nie stanowiły one żadnego wyzwania dla stomatologów z Dentica.
Paula
Paula
5.0
02.09.2017
Super ludzie tam pracują. Są mili i wykonują swoją pracę jak należy. Nie z krzywa miną jak to w co niektórych gabinetach.
Basia
Basia
5.0
23.08.2017
Zaproponowano mi ozonoterapię. Skorzystałem z oferty i muszę przyznać, że stan zapalny dziąseł zniknął.
Dorota
Dorota
5.0
22.07.2017
Zdecydowałam się na wybielanie zębów i absolutnie tego nie żałuję. Bałam się, że będą wyglądały nienaturalnie, ale nic podobnego! Dobrali idealny odcień.
Ada
Ada
5.0
30.06.2017
Zdecydowanie polecamy usługi stomatologiczne centrum Dentica. Dawno nie byliśmy tak zadowoleni z wizyty u dentysty. Rewelacja.
Daniel
Daniel
5.0
22.05.2017
Mają świetny sprzęt. Można u nich wykonać szereg badań, dzięki którym dobiera się najlepszą i najskuteczniejszą do danego przypadku metodę leczenia.
Joanna
Joanna
5.0
08.04.2017
Leczenie bezbolesne, a co najważniejsze - skuteczne. Polecam.
Ewelina
Ewelina
5.0
28.03.2017
Do centrum przyprowadziłam synka, również nim się zajęli. Dostał naklejkę. Ale był dumny! Świetne mają podejście do dzieci.
Maja
Maja
5.0
18.02.2017
Są stosunkowo niedrodzy, a biorąc pod uwagę jakość - zdecydowanie warci swojej ceny. Polecam wszystkim, którym zależy na profesjonalnym leczeniu zębów.
Erwin
Erwin
5.0
12.01.2017
Po wizycie w Dentica nie mogę przestać się uśmiechać. Z dumą prezentuję swoje białe zęby.
Remigiusz
Remigiusz
5.0
12.12.2016
Profesjonalni stomatolodzy. Dokładnie sprawdzają stan uzębienia i określają jego faktyczny stan, po czym mogą dobrać najlepsze rozwiązania i wdrożyć stosowne leczenie.
Luiza
Luiza
5.0
25.11.2016
O stomatologii wiedzą wszystko, oferują najlepsze rozwiązania i kompleksowo podchodzą do każdego przypadku. Polecam zdecydowanie, ja na pewno do nich wrócę.
Zobacz więcej (36)