Usługi drukarskie na każdą kieszeń
Usługi drukarskie na każdą kieszeń, Dem Druk. Drukarnia, pieczątki, reklama, Lubsko

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
09:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9281153816
REGON: 971222434
Rok założenia:
1999
Branża:

O firmie

Drukarnia Dem Druk działa na rynku od 1999 roku. Siedziba firmy znajduje się w Lubsku. Specjalizujemy się w druku offsetowym. Prowadzimy kompleksową usługę od fachowego doradztwa, poprzez przygotowanie projektu graficznego, aż po końcowe jego uszlachetnianie. Wysoka jakość produktu lub usługi, szybkość działania - to cechy, które staramy się spełniać przy każdym ze zleceń. Wierzymy, że właśnie te cechy są najważniejsze na rynku usług poligraficznych. Nasz zespół składa się z pracowników z wieloletnim doświadczeniem, który lubi swoją pracę i wykonuje ją z poświęceniem i zaangażowaniem. Spełniamy w ten sposób oczekiwania naszych Klientów, nawet wtedy, gdy wymaga to działania pod presją czasu.
Zakup nowoczesnej pięciokolorowej maszyny Heidelberg Speedmaster CD 102-5 LX pozwala nam drukować do formatu B1+. Urządzenie Image Control jest jedynym na świecie spektrofotometrem do skanowania całego arkusza. Dzięki niemu następuje automatyczne rozpoznawanie poszczególnych separacji kolorów.

Oferta

Prowadzimy drukarnię specjalizującą się w druku offsetowym. Świadczymy kompleksowe usługi poligraficzne dla firm, począwszy od doradztwa poprzez przygotowanie projektu graficznego aż po jego wykończenie i doszlifowanie szczegółów.

Szybkość działania, niezawodność i wysoka jakość produktu lub usługi - to zasady, których trzymamy się przy realizacji każdego zlecenia. Wiemy, że jest to niezwykle istotne na rynku usług poligraficznych.

W naszej ofercie znajdują się m.in.:
 • wizytówki, katalogi, foldery, ulotki, teczki firmowe, metki, kalendarze, plakaty B1, plakaty A1, książki, gazetki reklamowe, notesy reklamowe, bloczki reklamowe, naklejki, bloczki samokopiujące, broszury;
 • kalendarze reklamowe: kalendarze jednodzielne, kalendarze trójdzielne, kalendarze czterodzielne, kalendarze biurkowe, biuwary;
 • opakowania dla branży gastronomicznej, np. rożki na frytki, opakowania na frytki, opakowania na kurczaka, tacki, opakowania na zapiekanki;
 • druk wielkoformatowy (solwent) na folii, papierze, banery itp.;
 • pieczątki;
 • oprawa twarda i bindowanie: prac dyplomowych, magisterskich, menu, opracowań szkolnych;
 • tłoczenie i złocenie napisów, tabliczki okolicznościowe;
 • grawerowanie laserowe: w skórze, gumie, drewnie, laminacie.

Doskonałe wyczucie estetyczne naszych pracowników oraz doświadczenie i rozległa wiedza z zakresu poligrafii gwarantują wysoką jakość naszych usług.

Zapraszamy do współpracy!

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Dem Druk. Drukarnia, pieczątki, reklama

Dem Druk. Drukarnia, pieczątki, reklama, Lubsko

Opinie (2)

Opinie o firmie Dem Druk. Drukarnia, pieczątki, reklama

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Maciej
Maciej
5,0
16.07.2017
Nie mam nic do zarzucenia, pełen profesjonalizm. Widać, że pracownicy mają spore doświadczenie, no i są kreatywni. Mają nowoczesny sprzęt, szybko zrealizowali zamówienie. Bardzo atrakcyjne ceny.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Kamila
Kamila
5,0
15.06.2017
Wykonują projekt graficzny kreatywnie i szybko. Jak dla mnie to profesjonalna drukarnia, która nie tylko drukuje, ale przede wszystkim przygotowuje ciekawą grafikę. Można się wyróżnić na tle innych, bardzo fajna oferta.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0