Lokalne produkty spożywcze
 Lokalne produkty spożywcze, Delikatesy Spożywcze Piekarski w Starym Młynie, Łódź

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
05:30 - 21:00
Wt.
05:30 - 21:00
Śr.
05:30 - 21:00
Cz.
05:30 - 21:00
Pt.
05:30 - 21:00
Sb.
05:30 - 21:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7282552262

O firmie

Delikatesy Spożywcze Piekarski w Starym Młynie to najlepsze miejsce na zakupy! W Łodzi sprzedajemy naturalne, regionalne produkty.

Oferta

Smaczne i zdrowe produkty spożywcze sprzedajemy w naszym sklepie! Delikatesy Spożywcze Piekarski w Starym Młynie słyną przede wszystkim z regionalnych wędlin, wyselekcjonowanych surowych mięs i wyrobów garmażeryjnych wytwarzanych w zakładach Piekarski. Sprzedajemy wołowinę, w tym dojrzewającą, wieprzowinę i drób: kaczkę, kurczaka i indyka. Mamy też szynkę z nogą, polędwicę sopocką, różne odmiany parówek i kiełbas oraz wypiekane na miejscu mięsa z pieca, takie jak udka i pieczone pałeczki. Oferujemy również kotlety mielone, schabowe,devolay i z dodatkami, w tym ananasem i serem oraz pieczarkami i serem.

Wśród regionalnych wyrobów są też chleby, bułki i inne wypieki, a także nabiał. Na życzenie klientów produkty są pakowane próżniowo, by nie straciły na świeżości w trakcie transportu! W ten sposób zabezpieczane są m.in.:
 • sery kozie,
 • sery wędzone,
 • owoce morza,
 • mrożonki,
 • kluski śląskie,
 • cepeliny,
 • pierogi z serem i truskawkami.
U nas można też kupić świeże owoce i warzywa, napoje bezalkoholowe i alkoholowe, w tym wina regionalne, a także artykuły chemiczne.

Zapraszamy do Delikatesów Spożywczych Piekarski w Starym Młynie! Aktualne promocje i inne ważne informacje zamieszczamy na naszym profilu na Facebooku!

Artykuły

 Dlaczego warto robić zakupy w Delikatesach Spożywczych Piekarski w Starym Młynie?
Dlaczego warto robić zakupy w Delikatesach Spożywczych Piekarski w Starym Młynie?
Twoja lodówka świeci pustkami? Najwyższy czas uzupełnić zapasy żywności. Sprawdź, co w swoim asortymencie mają Delikatesy Spożywcze Piekarski w Starym Młynie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Delikatesy Spożywcze Piekarski w Starym Młynie

Delikatesy Spożywcze Piekarski w Starym Młynie, Łódź

Aktualności

 • owoce i warzywa

  08.03.2023

  Świeże warzywa i owoce powinny wchodzić w skład zbilansowanej diety. Szczególnie warto kupować sezonowe produkty, które dostępne są tylko przez określony czas. Ogórki, pomidory, cebula, marchew, sałata, a także truskawki, jabłka i śliwki to tylko niektóre z owoców i warzyw, o które warto poszerzyć dietę.

 • pieczone mięsa

  17.01.2023

  Pieczone, ciepłe mięsa to wyroby, które można zjeść od razu po zakupie. Klienci cenią za smak i świeżość między innymi udka i pałki z kurczaka, a także kotlety dewolay oraz schabowe. Oferta obejmuje również schab, boczek, karczek, pieczeń z szybki wieprzowej oraz kotlety z dodatkiem pieczarek, ananasa i sera.

 • wyroby garmażeryjne

  22.11.2022

  Wyroby garmażeryjne są chętnie wybierane przez klientów, którzy chcą dobrze i smacznie zjeść. Gotowe produkty wymagają jedynie obróbki cieplnej! Dotyczy to przede wszystkim wyrobów mięsnych, w tym tradycyjnych kotletów schabowych i mielonych oraz kotletów z dodatkami: serem, ananasem i pieczarkami. Sprzedawane są też pierogi, cepeliny i krokiety.

 • szynka staropolska

  15.09.2022

  Tradycyjne wędliny z wieprzowiny i drobiu doskonale smakują na świeżym chlebie i bułkach. Jedzone są na śniadanie, drugie śniadanie i kolację. Wśród najczęściej wybieranych wyrobów mięsnych są polędwica sopocka, kiełbasa krakowska sucha, szynka z nogą, szynka staropolska i inne naturalne, wędzone i wytwarzane w inny sposób wędliny.

 • mięso wieprzowe

  27.07.2022

  Świeże mięso to podstawa udanego gotowania. Do obróbki cieplnej, w tym smażenia, grillowania i pieczenia nadają się doskonale wieprzowina, wołowina, w tym sezonowana, a także drób. W tym ostatnim przypadku można wyróżnić kurczaka, kaczkę oraz indyka. Dostępne są zarówno wyroby z kością, jak i bez kości.

Opinie (0)

Opinie o firmie Delikatesy Spożywcze Piekarski w Starym Młynie


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.