Księgowość, doradztwo podatkowe oraz obsługa kadrowo-płacowa
Księgowość, doradztwo podatkowe oraz obsługa kadrowo-płacowa, Dekret24.pl sp. z o.o., Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8982202027
REGON: 02202950600000
KRS: 0000436915
Rok założenia:
2012
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Biuro rachunkowe Dekret24 znajduje się we Wrocławiu. Działa od 2012 roku i zajmuje się pełną oraz uproszczoną księgowością. Swoją ofertę kieruje do podmiotów gospodarczych różnej wielkości.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Korzystanie z usług księgowych świadczonych przez biuro rachunkowe Dekret24 wiąże się z oszczędnością czasu, pieniędzy oraz gwarancją dotrzymywania wszystkich terminów wymaganych przez państwowe urzędy. Księgowi pracujący w biurze to doświadczeni specjaliści, którzy obsługują klientów mówiących w języku polskim, angielskim i niemieckim. Zajmują się przede wszystkim prowadzeniem ksiąg rachunkowych potrzebnych do pełnej księgowości i ksiąg przychodów i rozchodów charakterystycznych dla uproszczonej księgowości. Ponadto służą prowadzeniem ewidencji do celów podatku VAT, prowadzenie ewidencji środków trwałych, a także sporządzaniem deklaracji podatkowych. Biuro rachunkowe Dekret24 oferuje:
  • sporządzanie deklaracji PIT,
  • sporządzanie deklaracji CIT,
  • sporządzanie deklaracji VAT.
W ramach rozliczeń podatku dochodowego rozliczane są też pracujące poza granicami Polski.

W biurze powstają również sprawozdania dla GUS-u, opracowywane są zasady rachunkowości oraz oferowane jest wyprowadzanie z zaległości. Księgowi reprezentują też klientów przed US i ZUS-em oraz wykonują usługi kadrowo-płacowe. Można do nich zaliczyć zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, prowadzenie kartotek pracowniczych i sporządzanie umów, świadectw pracy oraz innych dokumentów.

Poza wymienionymi usługami biuro Dekret24 służy doradztwem podatkowym, pomocą przy rejestracji spółek oraz sprzedażą ubezpieczeń majątkowych.

Więcej informacji dotyczących działalności biura Dekret24 znajduje się na stronie internetowej. Kontakt można nawiązać zarówno telefonicznie, jak i e-mailowo.

Kontakt

Kontakt Dekret24.pl sp. z o.o.

Dekret24.pl sp. z o.o., Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Dekret24.pl sp. z o.o.