Księgowość, doradztwo podatkowe oraz obsługa kadrowo-płacowa
Księgowość, doradztwo podatkowe oraz obsługa kadrowo-płacowa, Dekret24.pl Sp. z o.o., Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8982202027
REGON: 02202950600000
KRS: 0000436915
Rok założenia:
2012
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Nasze biuro rachunkowe Dekret24 ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, działalność rozpoczęliśmy w 2012 roku.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Specjalizujemy się w usługach związanych z księgowością, zapewniamy także nasze nasze doradztwo podatkowe. Współpracujemy z Klientami prowadzącymi działalność w kraju, ale też za granicą - dlatego zapewniamy obsługę w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji dla potrzeb podatku VAT oraz ewidencji środków trwałych. Zajmiemy się także prowadzeniem ewidencji kadrowej i płacowej. Prowadzimy listy płac oraz kartoteki wynagrodzeń, oferujemy prowadzenie ewidencji płacowej - kartotek wynagrodzeń i list płac. Sporządzamy:
  • deklaracje podatkowe CIT,
  • deklaracje podatkowe PIT,
  • deklaracje podatkowe VAT,
  • deklaracje ZUS,
  • sprawozdawczość GUS.
Przygotowujemy roczne rozliczenia podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych, oferujemy sporządzanie bilansu i rachunku wyników. Naszym Klientom oferujemy reprezentowanie przed Urzędem Skarbowym i ZUSem, pomożemy również w opracowaniu zasad rachunkowości i wyprowadzeniu firmy z zaległości finansowych. Prowadzimy konsultacje w zakresie finansów i podatków, które związane są z obsługą działalności gospodarczej

W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy do skorzystania z oferty biura Dekret24 we Wrocławiu.

Kontakt

Kontakt Dekret24.pl Sp. z o.o.

Dekret24.pl Sp. z o.o., Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Dekret24.pl Sp. z o.o.