Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8982202027
REGON: 02202950600000
KRS: 0000436915
Rok założenia:
2012

O firmie

Biura rachunkowe, Dekret24.pl Sp. z o.o., Wrocław Prowadzimy biuro rachunkowe Dekret24 we Wrocławiu. Współpracujemy z polskimi oraz zagranicznymi firmami, zapewniając im kompleksowe wsparcie w prowadzeniu księgowości. Doświadczeni pracownicy o wysokich kwalifikacjach gwarantują najwyższy poziom świadczonych usług. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, w pełni angażując się w prowadzenie jego spraw.

Oferta

W biurze rachunkowym Dekret24 we Wrocławiu świadczymy kompleksowe usługi dotyczące księgowości, doradztwa podatkowego oraz obsługi kadrowo-płacowej. Staramy się przygotować indywidualne rozwiązanie dla każdego Klienta. Priorytetem jest dla nas spełnianie oczekiwań odbiorców, którzy prowadzą działalność za granicą, więc wykonujemy zlecenia również w języku angielskim oraz niemieckim.

Obserwujemy wszelkie zmiany zachodzące w przepisach rachunkowych i podatkowych, aby prowadzone przez nas działania odznaczały się najwyższym poziomem jakości. Dążymy do tego, by przepisy podatkowe i zagadnienia kadrowo-płacowe stały się dla przedsiębiorców przystępniejsze. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług księgowych oraz wszelkich czynności dotyczących doradztwa, a także kadr i płac.

Jakie usługi księgowe świadczy biuro rachunkowe Dekret24 z Wrocławia?

W biurze rachunkowym Dekret24 we Wrocławiu zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług księgowych, skupiając się przede wszystkim na prowadzeniu ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji dla potrzeb podatku VAT, ewidencji środków trwałych, ewidencji kadrowej oraz ewidencji płacowych obejmujących kartoteki wynagrodzeń oraz listy płac.

Pomagamy w sporządzaniu deklaracji podatkowych CIT, PIT, VAT i sporządzaniu deklaracji ZUS. Prowadzimy roczne rozliczenia podatku dochodowego od osób fizycznych, osób prawnych oraz sporządzamy bilanse i rachunki wyników. Podejmujemy się sporządzania sprawozdawczości GUS. Udzielamy bieżących konsultacji w dziedzinie finansów, a także podatków odnoszących się do działalności gospodarczej.

Jakie zadania wykonują dla Państwa nasi doradcy podatkowi?

Do Państwa dyspozycji pozostają doradcy podatkowi, profesjonalnie realizujący takie zadania, jak m.in. opracowywanie opinii prawno-podatkowych czy interpretacja przepisów prawa podatkowego.

Przygotowujemy zarówno umowy, jak i ich analizy pod kątem optymalizacji podatkowej. Prowadzimy procesy restrukturyzacji kapitałowej lub organizacyjnej przedsiębiorstw. Pomagamy w wyborze optymalnej podatkowej formy prawnej działalności gospodarczej. Nasze działania dotyczące doradztwa podatkowego obejmują także weryfikację poprawności rozliczeń podatkowych poprzez audyty.

Zajmujemy się sporządzaniem sprawozdań finansowych. Współpracujemy z biegłymi rewidentami - Marianną Krudowską, wpisaną na Krajową Listę Biegłych Rewidentów pod numerem 6447, Ireną Płocką-Janiszewską (3312) oraz Dariuszem Ochalikiem (10155), dzięki czemu jesteśmy w stanie przeprowadzać obowiązkowe i dobrowolne badania sprawozdań finansowych.

Ponadto wykonujemy audyty prawidłowości prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nie skupiamy się tylko na prawidłowym przeprowadzaniu badań i wydawaniu opinii, ale też udzielamy Klientom wskazówek odnośnie poprawy organizacji ich przedsiębiorstw.

Nasi pracownicy służą radą i pomocą w sprawach związanych z prawem bilansowym. Księgowość jest naszą pasją i do powierzonych nam zleceń podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem.

Zapewniamy rzetelną i profesjonalną obsługę.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania z nami owocnej współpracy!

Zakres działalności

Doradztwo biznesowe
Usługi audytu
Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy krajowe
Firmy międzynarodowe
Spółki akcyjne
Spółki komandytowe
Spółki komandytowo-akcyjne
Spółki z o.o.
Obsługa w języku
Tłumacz języka angielskiego
Tłumacz języka niemieckiego
Zasięg działalności
Lokalny

Artykuły

Co wchodzi w skład kompleksowych usług w zakresie księgowości?
Co wchodzi w skład kompleksowych usług w zakresie księgowości?
Dobre biuro rachunkowe jest w stanie zapewnić przedsiębiorstwu kompleksowe usługi z zakresu prowadzenia księgowości, co usprawnia funkcjonowanie firmy.
Usługi w zakresie doradztwa podatkowego i obsługi księgowej
Usługi w zakresie doradztwa podatkowego i obsługi księgowej
Dobre biuro rachunkowe jest w stanie zająć się nie tylko pełną obsługą księgową firm, ale także fachowym doradztwem w zakresie spraw związanych z podatkami.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Dekret24.pl Sp. z o.o.

Dekret24.pl Sp. z o.o., Wrocław

Słowa kluczowe

Opinie (4)

Opinie o firmie Dekret24.pl Sp. z o.o.

Średnia ocen ogólnych

5.0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5.0
Obsługa
5.0
Kompetencje
5.0
Rzetelność
5.0

Opinie użytkowników

Czarek
Czarek
5.0
22.03.2019
Zajmują się sprawami kadrowymi mojej firmy. Dzięki ich pomocy mam porządek w dokumentacji.
 • Jakość/cena
  5.0
 • Obsługa
  5.0
 • Kompetencje
  5.0
 • Rzetelność
  5.0
Alicja
Alicja
5.0
10.01.2019
Prawdziwi eksperci od podatków. Ich rozwiązania są skuteczne.
 • Jakość/cena
  5.0
 • Obsługa
  5.0
 • Kompetencje
  5.0
 • Rzetelność
  5.0
Filip
Filip
5.0
23.11.2018
Księgowość w kompleksowym wydaniu. Nie muszę się niczym martwić. To duże ułatwienie w prowadzeniu działalności.
 • Jakość/cena
  5.0
 • Obsługa
  5.0
 • Kompetencje
  5.0
 • Rzetelność
  5.0
Tomasz
Tomasz
5.0
22.09.2018
Dobrze zorganizowane biuro rachunkowe. Rozliczenia są wykonywane na czas. Jestem również na bieżąco informowany o zmianach w przepisach podatkowych.
 • Jakość/cena
  5.0
 • Obsługa
  5.0
 • Kompetencje
  5.0
 • Rzetelność
  5.0