Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8982202027
REGON: 02202950600000
KRS: 0000436915
Rok założenia:
2012
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Biura rachunkowe, Dekret24.pl sp. z o.o., Wrocław Prowadzimy biuro rachunkowe Dekret24 we Wrocławiu. Współpracujemy z polskimi oraz zagranicznymi firmami, zapewniając im kompleksowe wsparcie w prowadzeniu księgowości. Doświadczeni pracownicy o wysokich kwalifikacjach gwarantują najwyższy poziom świadczonych usług. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, w pełni angażując się w prowadzenie jego spraw.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

W biurze rachunkowym Dekret24 we Wrocławiu świadczymy kompleksowe usługi dotyczące księgowości, doradztwa podatkowego oraz obsługi kadrowo-płacowej. Staramy się przygotować indywidualne rozwiązanie dla każdego klienta. Priorytetem jest dla nas spełnianie oczekiwań odbiorców, którzy prowadzą działalność za granicą, więc wykonujemy zlecenia również w języku angielskim oraz niemieckim.

Obserwujemy wszelkie zmiany zachodzące w przepisach rachunkowych i podatkowych, aby prowadzone przez nas działania odznaczały się najwyższym poziomem jakości. Dążymy do tego, by przepisy podatkowe i zagadnienia kadrowo-płacowe stały się dla przedsiębiorców przystępniejsze. Oferujemy Państwu wiele usług księgowych oraz wszelkich czynności dotyczących doradztwa, a także kadr i płac.

Jakie usługi księgowe świadczy biuro rachunkowe Dekret24 z Wrocławia?

W biurze rachunkowym Dekret24 we Wrocławiu zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług księgowych, skupiając się przede wszystkim na prowadzeniu takich rozliczeń jak:
  • księgi rachunkowe,
  • podatkowa księga przychodów i rozchodów,
  • ewidencja dla potrzeb podatku VAT,
  • ewidencja środków trwałych,
  • ewidencja kadrowa,
  • ewidencja płacowa obejmująca kartoteki wynagrodzeń i listy płac.
Pomagamy w sporządzaniu deklaracji podatkowych CIT, PIT, VAT i sporządzaniu deklaracji ZUS. Prowadzimy roczne rozliczenia podatku dochodowego od osób fizycznych, w tym pracujących poza granicami Polski, osób prawnych oraz sporządzamy bilanse i rachunki wyników. Podejmujemy się sporządzania sprawozdawczości GUS. Udzielamy bieżących konsultacji w dziedzinie finansów, a także podatków odnoszących się do działalności gospodarczej.

Jakie zadania wykonują dla Państwa nasi doradcy podatkowi?

Do Państwa dyspozycji pozostają doradcy podatkowi, profesjonalnie realizujący takie zadania, jak m.in. opracowywanie opinii prawno-podatkowych czy interpretacja przepisów prawa podatkowego.

Przygotowujemy zarówno umowy, jak i ich analizy pod kątem optymalizacji podatkowej. Prowadzimy procesy restrukturyzacji kapitałowej lub organizacyjnej przedsiębiorstw. Pomagamy w wyborze optymalnej podatkowej formy prawnej działalności gospodarczej. Nasze działania dotyczące doradztwa podatkowego obejmują także weryfikację poprawności rozliczeń podatkowych poprzez audyty.

Zajmujemy się sporządzaniem sprawozdań finansowych. Współpracujemy z biegłymi rewidentami-Marianną Krudowską, wpisaną na Krajową Listę Biegłych Rewidentów pod numerem 6447, Ireną Płocką-Janiszewską (3312) oraz Dariuszem Ochalikiem (10155), dzięki czemu jesteśmy w stanie przeprowadzać obowiązkowe i dobrowolne badania sprawozdań finansowych.

Ponadto wykonujemy audyty prawidłowości prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nie skupiamy się tylko na prawidłowym przeprowadzaniu badań i wydawaniu opinii, ale też udzielamy klientom wskazówek dotyczących poprawy organizacji ich przedsiębiorstw.

Nasi pracownicy służą radą i pomocą w sprawach związanych z prawem bilansowym. Księgowość jest naszą pasją i do powierzonych nam zleceń podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem.

Jakie dodatkowe usługi świadczy biuro rachunkowe Dekret24?

Nasze biuro rachunkowe Dekret 24 pomaga w rejestracji spółek handlowych, w tym przygotowujemy wnioski do Urzędów Skarbowych, ZUS-u i KRS-u i doradzamy w wyborze kodu PKD. Pomagamy w założeniu spółek z o.o., cywilnych, jawnych, akcyjnych, komandytowych i innych.

Ponadto osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym sprzedajemy ubezpieczenia majątkowe.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania z nami owocnej współpracy! Więcej informacji o naszym biurze rachunkowym Dekret24 znajduje się na stronie internetowej.

Artykuły

O czym przy rozliczeniu powinny pamiętać osoby pracujące za granicą?
O czym przy rozliczeniu powinny pamiętać osoby pracujące za granicą?
Przychody uzyskane za granicą przez osoby mieszkające w Polsce muszą zostać należycie rozliczone w deklaracji PIT. Poznaj zasady, na jakich to się odbywa.
Podatki pod kontrolą, czyli doradztwo podatkowe dla firm
Podatki pod kontrolą, czyli doradztwo podatkowe dla firm
Doradztwo podatkowe to specyficzna gałąź księgowości, zajmująca się prawidłowym funkcjonowaniem przedsiębiorstwa pod względem prawa podatkowego
Co wchodzi w skład kompleksowych usług w zakresie księgowości?
Co wchodzi w skład kompleksowych usług w zakresie księgowości?
Dobre biuro rachunkowe jest w stanie zapewnić przedsiębiorstwu kompleksowe usługi z zakresu prowadzenia księgowości, co usprawnia funkcjonowanie firmy.
Usługi w zakresie doradztwa podatkowego i obsługi księgowej
Usługi w zakresie doradztwa podatkowego i obsługi księgowej
Dobre biuro rachunkowe jest w stanie zająć się nie tylko pełną obsługą księgową firm, ale także fachowym doradztwem w zakresie spraw związanych z podatkami.

Wideo

Kontakt

Kontakt Dekret24.pl sp. z o.o.

Dekret24.pl sp. z o.o., Wrocław

Słowa kluczowe

Opinie (16)

Opinie o firmie Dekret24.pl sp. z o.o.

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Norbert
Norbert
4.0
11.03.2021
Księgowość na wysokim poziomie. Dokumenty są uzupełnione tak, jak powinny.
Gabriela
Gabriela
5.0
13.01.2021
Solidne biuro rachunkowe. Dobrze się wywiązują z obowiązków.
Karol
Karol
5.0
04.11.2020
Korzystam z ich usług od 5 lat i nie zamierzam szukać innego biura rachunkowego.
SławomirGr
SławomirGr
5.0
01.09.2020
Dobre biuro rachunkowe. Polecam Dekret24!
Oliwia
Oliwia
5.0
14.07.2020
Pomogli mi wyjść z zaległości finansowych, dzięki nim obyło się bez żadnych problemów.
Mariusz
Mariusz
5.0
01.05.2020
Doradztwo podatkowe na wysokim poziomie, bardzo mi pomogli!
Wiktoria
Wiktoria
4.0
22.03.2020
Prowadzą dla mnie ewidencje środków trwałych, polecam współpracę.
Ida
Ida
5.0
05.01.2020
Godne polecenia usługi księgowe, dbają o regularne sporządzanie wszelkich deklaracji i rozliczanie dokumentów.
Kuba
Kuba
5.0
08.11.2019
Doskonałe usługi - zarówno jeśli chodzi o prowadzenie księgowości, jak i obsługę kadrowo-płacową. Polecam każdemu kto szuka dobrego biura rachunkowego.
Jacek
Jacek
5.0
18.09.2019
Polecam, od jakiegoś czasu prowadzą mi pełną księgowość i muszę przyznać, że nigdy nie byłem tak zadowolony z usług biura rachunkowego. Papiery przygotowane terminowo, wszystko na najwyższym poziomie!
Monika
Monika
5.0
03.07.2019
Odkąd korzystam z ich usług, nie mam żadnych problemów z urzędami.
Iza
Iza
5.0
29.05.2019
Usługi podatkowe w przystępnej cenie. W prosty sposób wyjaśniają zawiłe kwestie.
Czarek
Czarek
5.0
22.03.2019
Zajmują się sprawami kadrowymi mojej firmy. Dzięki ich pomocy mam porządek w dokumentacji.
Alicja
Alicja
5.0
10.01.2019
Prawdziwi eksperci od podatków. Ich rozwiązania są skuteczne.
Filip
Filip
5.0
23.11.2018
Księgowość w kompleksowym wydaniu. Nie muszę się niczym martwić. To duże ułatwienie w prowadzeniu działalności.
Tomasz
Tomasz
5.0
22.09.2018
Dobrze zorganizowane biuro rachunkowe. Rozliczenia są wykonywane na czas. Jestem również na bieżąco informowany o zmianach w przepisach podatkowych.