Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1080016907
REGON: 14680484000000
KRS: 0000311303

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Bistro Pistacja to miejsce, w którym można zjeść dobrze, smacznie i tanio. W naszym menu klienci zn...
Pyszny catering zamówicie w restauracji 4 Kąty w Chrzanowie. W naszym lokalu gastronomicznym serwuj...
W naszym lokalu gastronomicznego zapewniamy wspaniałą oprawę wesel, komunii, rocznic, urodzin, jubi...
Naszą specjalnością jest kuchnia polska. W prowadzonym przez nas barze w miłej atmosferze zjeść moż...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "De Gastronomia Sp. z o.o." figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 1080016907. Numer REGON przedsiębiorstwa to: 14680484000000. Spółkę można znaleźć w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS) pod numerem: 0000311303.

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Opole w województwie opolskim. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Kępska 8. Korespondencyjny kod pocztowy to: 45-129 Opole. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 50.6948359N, 17.9166475E. "De Gastronomia Sp. z o.o." to firma działająca w branży Restauracje inne kuchnie.

"De Gastronomia Sp. z o.o." posiada w swoim menu bardzo duży wybór doskonałych dań mięsnych oraz jarskich, dodatkowo na specjalne życzenie jest w stanie opracować indywidualne potrawy przygotowane na szczególne uroczystości rodzinne lub ewentualne spotkania biznesowe. Kadra doświadczonych kucharzy to gwarancja całkowitego zadowolenia z przygotowanych dań, sprawiająca, iż każdy z odwiedzających to miejsce spędza czas w miłej atmosferze.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Dzwoniąc pod numer telefonu: 603 780 000 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt De Gastronomia Sp. z o.o.

De Gastronomia Sp. z o.o., Opole

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie De Gastronomia Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.