przyjazna Samochody - stacje obsługi, mechanicy, Ddgloss Dariusz Dyla, Ruda Śląska

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6452344971
REGON: 241862901

O firmie

Firma Ddgloss Dariusza Dyli to studio detailingowe znajdujące się w Rudzie Śląskiej. Starannie wykonujemy wszystkie usługi związane z poprawą wyglądu Waszego samochodu. Zapoznajcie się z naszą ofertą.

Oferta

Firmę Ddgloss w Rudzie Śląskiej prowadzimy celem realizacji usług z zakresu autodetailingu. Do naszego studia zapraszamy właścicieli nowych i używanych samochodów. Jesteśmy wyposażeni w specjalistyczny sprzęt i markowe kosmetyki, które pozwalają nam uzyskiwać najlepsze efekty wizualne.

Mycie detailingowe wykonujemy z wykorzystaniem profesjonalnych preparatów, które umożliwiają nam skuteczne usuwanie wszystkich zabrudzeń. Dokonujemy aplikacji aktywnej piany, które zmiękcza brud. Następnie płuczemy karoserię, przeprowadzamy deironizację i dekontaminację lakier oraz ponownie aplikujemy pianę i płuczemy. Robimy też pędzelkowanie, które polega na wymiataniu zabrudzeń.

Polerowanie lakieru pozwala nam pozbywać się średniej głębokości rys i uzyskiwać efekt głębokiego połysku. Drobne ryski usuwamy poprzez odświeżenie lakieru. Wykonujemy także korektę lakieru.

Zajmujemy się zabezpieczaniem lakieru powłoką ceramiczną, która sprawia, że staje się odporny na chemię, promieniowanie UV, zanieczyszczenia, ptasie odchody czy sól drogową. Jako alternatywę dla powłoki ceramicznej polecamy zabezpieczenie samochodu folią ochronną PPF.

Wykonujemy hydrofobizację szyb, która poprawia widoczność i zapewnia ochronę przed zabrudzeniami, co zapewnia większy poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy.

Skutecznie przeprowadzamy też czyszczenie wnętrza, zabezpieczanie ceramiczne felg aluminiowych, ozonowanie czy renowację skór.

Skontaktujcie się z nami i zamówcie realizację jednej z usług lub cały pakiet!


Zakres działalności

Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Artykuły

DDGLOSS: Jak przygotować samochód do sprzedaży, aby zwiększyć jego wartość?
DDGLOSS: Jak przygotować samochód do sprzedaży, aby zwiększyć jego wartość?
Autodetailing w firmie DDGLOSS- klucz do zwiększenia wartości Twojego samochodu. Dowiedz się, jak odświeżenie auta może przynieść Ci nawet 10-20% większy zysk.
Czym jest auto detailing? Spa dla Twojego samochodu w ofercie firmy Ddgloss
Czym jest auto detailing? Spa dla Twojego samochodu w ofercie firmy Ddgloss
Usługi auto detailingu są ważne po to, aby nasz samochód nie niszczał i utrzymywany był w świeżość – to także sposób na wizualne przygotowanie auta na sprzedaż.

Wideo

Kontakt

Kontakt Ddgloss Dariusz Dyla

Ddgloss Dariusz Dyla, Ruda Śląska

Opinie (0)

Opinie o firmie Ddgloss Dariusz Dyla


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.