Sieć profesjonalnych salonów w branży wyposażenia wnętrz
Sieć profesjonalnych salonów w branży wyposażenia wnętrz, DDD w Szczecinie MB Wnętrza, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8512480639
REGON: 320097977
Rok założenia:
2014
Branża:

O firmie

Siedziba firmy MB Wnętrza znajduje się w Szczecinie. Działalność prowadzimy od 2014 roku. Prowadzimy salon podłóg i drzwi należący do sieci profesjonalnych salonów w branży wyposażenia wnętrz DDD Dobre Dla Domu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

W ofercie firmy MB Wnętrza można znaleźć najlepsze dostępne na krajowym rynku drzwi oraz podłogi. Oferujemy produkty zgodne z najnowszymi trendami w wyposażeniu wnętrz. Dostępne są u nas nowości proponowane przez producentów praz aktualne modele drzwi i wzory podłóg.

Oferta firmy MB Wnętrza to:
  • panele podłogowe,
  • panele ścienne,
  • podłogi drewniane,
  • drzwi wewnętrzne,
  • drzwi zewnętrzne,
  • niezbędne akcesoria.
Zapewniamy pomiar, transport, a także certyfikowany montaż drzwi i podłóg. Na oferowane produkty i świadczone usługi udzielamy gwarancji, gdyż jesteśmy pewni ich wysokiej jakości.

Dzięki naszym panelom i innym produktom mogą Państwo stworzyć niepowtarzalne wnętrze. Zapewniamy szeroki wybór naturalnych faktur i nowoczesnych wzorów. Są one łatwe w konserwacji i montażu. Są bardzo popularne nie tylko w biurach, ale też kuchniach i salonach. Panele na ściany mamy dostępne w różnych grubościach, dlatego na pewno bez problemu dopasują je Państwo do stylu, w jakim urządzone jest pomieszczenie.

Ponadto zapewniamy szeroki wachlarz drzwi wewnętrznych i zewnętrznych rozwieranych o wzmocnionej konstrukcji. Ich design i eleganckie ościeżnice z pewnością przyczynią się do tego, że mieszkanie będzie bardziej nowoczesne oraz komfortowe. Nie zabraknie u nas też drzwi wewnętrznych przesuwnych kasetowych. Są one przestronne i lekkie. Posiadamy drzwi przesuwne pojedyncze i podwójne. Te ostatnie mogą mieć ozdobne łączenie dwóch pomieszczeń, np. salonu i biura, bądź salonu oraz kuchni.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy MB Wnętrza.

Marki i specjalizacje

Oferujemy produkty marek, takich jak: Krono Original, Balterio, Quick-Step, Baltic Wood, Kopp, DRE, Pol-Skone, Porta, Invado.

Artykuły

Drewniana podłoga – naturalne piękno na długie lata.
Drewniana podłoga – naturalne piękno na długie lata.
Podłogi drewniane wyróżniają się wyjątkową jakością. Jakie są ich największe zalety?

Wideo

Kontakt

Kontakt DDD w Szczecinie MB Wnętrza

DDD w Szczecinie MB Wnętrza, Szczecin

Opinie (2)

Opinie o firmie DDD w Szczecinie MB Wnętrza

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Miki
Miki
5.0
05.01.2020
Wszystko w jak najlepszym porządku. Miła i fachowa obsługa. Świetne podłogi i fachowy montaż.
Jowita
Jowita
5.0
24.11.2019
Od razu widać, że zależy im na zadowoleniu klientów. Pomogli mi w wyborze paneli do domu, a później zajęli się ich montażem. Polecam w 100%.