Oferujemy konsultacje finansowe, pomoc w uzyskaniu dotacji i wycenę firm
Oferujemy konsultacje finansowe, pomoc w uzyskaniu dotacji i wycenę firm, Dcf Dotacje - Consulting - Finanse Sp. z o.o., Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7773231248
REGON: 302411212
Branża:

O firmie

Spółka Dcf Dotacje - Consulting - Finanse zlokalizowana jest w Poznaniu, w województwie wielkopolskim. Firma funkcjonuje na rynku od 2013 roku i oferuje swoim Klientom usługi konsultingowe w zakresie biznesu, dotacji oraz wyceny przedsiębiorstw.

Oferta

Nasza spółka Dcf Dotacje - Consulting - Finanse od kilku lat wspiera właścicieli mniejszych i większych firm poprzez doradztwo biznesowe i gospodarcze. Nasi specjaliści to wykwalifikowane osoby. Posiadamy szeroką kadrę składającą się z ekspertów w swojej dziedzinie. Nasze usługi konsultingowe wspierają różne filary biznesu.

W ramach naszej oferty zajmujemy się usługami takimi jak;
  • wycena przedsiębiorstw,
  • wycena spółki,
  • wycena akcji,
  • badanie kondycji finansowej,
  • warsztaty biznesowe,
  • analiza marketingowa.
Nasze usługi doradcze mają na celu wsparcie naszych Klientów w sytuacjach takich jak pozyskiwanie dotacji unijnych. Pomagamy przy powstawaniu koncepcji projektu, podczas opracowywania wniosku, w trakcie realizacji projektu, aż do całkowitego rozliczenia.

Nasz konsulting obejmuje m.in.: analizy strategiczne, biznes plany, zarządzanie łańcuchem dostaw, projektowanie modeli biznesowych i inne.

Zajmujemy się również wyceną nieruchomości, patentów, kapitału ludzkiego, przedsiębiorstw, marki i znaku towarnego, know-how oraz maszyn i urządzeń.

Oferujemy również konsulting finansowy dotyczący projekcji i analiz finansowych, doradztwa oraz usługę taką jak due dilligence finansowy.

Prowadzimy warsztaty szkoleniowe dla firm i instytucji pod konkretne zamówienie. Dla każdego Klienta indywidualnie ustalamy czas, miejsce, termin i długość trwania szkolenia. Rozmawiamy o działaniu rynku, o strategiach, projektowaniu, analizie, optymalizacji i wielu innych działaniach związanych z Państwa biznesem.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w Poznaniu.

Artykuły

Biznes plan jako element strategii rozwoju firmy
Biznes plan jako element strategii rozwoju firmy
Biznes plan to bardzo ważny dokument, który odpowiednio przygotowany, może wspomóc rozwój firmy oraz pozyskanie środków na różnego rodzaju inwestycje.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Dcf Dotacje - Consulting - Finanse Sp. z o.o.

Dcf Dotacje - Consulting - Finanse Sp. z o.o., Poznań

Opinie (1)

Opinie o firmie Dcf Dotacje - Consulting - Finanse Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Krzysztof
Krzysztof
5.0
31.05.2019
Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność. Bardzo pomogli mojej działalności uzyskać dotację. Nie miałem pojęcia jak zabrać się do stworzenia wniosku. We wszystkim doradzili.
Tagi