Wykonywanie daszków na wymiar
Wykonywanie daszków na wymiar, Daszki na wymiar, Częstochowa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9492207696

O firmie

Firma Daszki na wymiarzlokalizowana w Częstochowie, w województwie śląskim działa na polskim rynku od 2008 roku. Na pierwszym miejscu stawiamy indywidualne potrzeby naszych klientów, dlatego też poza standardowymi daszkami wykonujemy też takie, których wymiar ustalają nasi klienci. Chętnie współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami i instytucjami na terenie całej Polski. Przedsiębiorstwem zarządzają Michał Cieślak i Tomasz Filipecki.

Oferta

Dobrze zaprojektowany i solidnie wykonany daszek nie tylko chroni przed niepogodą lub zbyt gorącymi promieniami słońca, lecz także może stanowić wyrafinowaną ozdobę każdego budynku. Nasza firma, wykonując daszki i zadaszenia na wymiar. Realizuje wszystkie życzenia klientów, dostosowując się do ich indywidualnych potrzeb. Mając bogatą ofertę, dajemy szerokie pole wyboru, które każdy klient może wzbogacić i swoje pomysły.

W naszej ofercie znajdują się m.in.:
  • konstrukcje aluminiowe
  • zadaszenia nad drzwi
  • daszki jednostronne łukowe
  • daszki balkonowe
  • markizy
  • daszki aluminiowe
  • daszki kute stalowe
  • zadaszenia schodów
  • zadaszenia tarasów
  • wiaty na rowery
Ponadto nasza firma wykonuje daszki lightline, daszki proste oraz zabudowy specjalne.

Chcąc zapewnić klientom profesjonalną i kompleksową obsługę, oferujemy także doradztwo najbardziej doświadczonych pracowników, którzy patrząc na zlecenie technicznym okiem, dostosują typ zadaszenia do rodzaju przestrzeni, a także wybiorą najbardziej odpowiednie i najtrwalsze materiały. Nasi fachowcy wiedzą, jaki daszek balkonowy najlepiej ochroni płytę balkonową przed opadami atmosferycznymi. Opowiedzą Państwu o najpopularniejszych w ostatnim czasie daszkach łukowych, które doskonale sprawdzają się przy zadaszeniu wejść do klatek schodowych, pomieszczeń handlowych czy domów. Wspomniane daszki charakteryzują się łukowym kształtem oraz przezroczystą lub kolorową, satynową powierzchnią, która stanowi zapowiedź przytulnego wnętrza.

Wiemy, że dla naszych klientów najważniejsza jest jakość, w związku z tym dbamy o nią na wszystkich możliwych polach. Korzystając z rozwoju technologicznego, staramy się wprowadzać do naszej oferty nowe, trwalsze materiały, a także coraz lepsze rozwiązania konstrukcyjne. Dodatkowo troszczymy się o to, aby nasi pracownicy nieustannie poszerzali swoje kompetencje poprzez udział w szkoleniach czy warsztatach. Solidny dach nad głową to nie wszystko - zadbaj także o odpowiednie zadaszenie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy Daszki na wymiar.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Daszki na wymiar

Daszki na wymiar, Częstochowa

Opinie (0)

Opinie o firmie Daszki na wymiar