Tłumaczenia polsko-niemieckie i niemiecko-polskie
Tłumaczenia polsko-niemieckie i niemiecko-polskie, Dariusz Cudziło, Kętrzyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7421360834
REGON: 510894280
Rok założenia:
1999

O firmie

Nazywam się Dariusz Cudziło i jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego. Siedziba mojej firmy znajduje się w Kętrzynie, w województwie warmińsko-mazurskim. Swoje usługi oferuję już od 1999 roku. Posiadam więc wieloletnie doświadczenie w branży, a język niemiecki znam perfekcyjnie. Zapraszam.

Oferta

Jako tłumacz przysięgły języka niemieckiego mogę Państwu zaoferować wierność każdego przekładu, nad którym pracuję. Każde zlecenie jest dla mnie ważne, nie zależnie, czy chodzi o tłumaczenie dokumentów, czy listów. Zależy mi na zadowoleniu moich Klientów, więc oferta jest dostosowana do ich potrzeb. Robię wszystko, aby czas realizacji był jak najkrótszy.

Oferuję Państwu:
  • tłumaczenia przysięgłe,
  • tłumaczenia pism,
  • tłumaczenia ustne,
  • tłumaczenia pisemne,
  • tłumaczenia techniczne,
  • tłumaczenia aktów notarialnych,
  • tłumaczenia zaświadczeń z urzędu.
Wykonuję tłumaczenia polsko-niemieckie i niemiecko-polskie. Każde z pism, które przygotowuję, jest poddawane dodatkowej korekcie, dzięki czemu dostarczam Państwu bezbłędną formę dokumentu.

Gwarantuję konkurencyjne ceny i najwyższą jakość usług. Zapraszam do kontaktu z biurem tłumaczeń Dariusza Cudziło z Kętrzyna.

Artykuły

Rodzaje tłumaczeń ze względu na materiał
Rodzaje tłumaczeń ze względu na materiał
Omawiamy rodzaje tłumaczeń pisemnych, jakie są obecnie oferowane. Wyjaśniamy różnice między nimi oraz specyfikę każdego rodzaju tłumaczenia pisemnego.

Wideo

Kontakt

Kontakt Dariusz Cudziło

Dariusz Cudziło, Kętrzyn

Opinie (1)

Opinie o firmie Dariusz Cudziło

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
11.09.2019
Bardzo dobry tłumacz języka niemieckiego! Moje dokumenty otrzymałem już na drugi dzień. Były mi potrzebne do załatwienia ważnych spraw urzędowych. Dzięki dokładności Pana Dariusza, dokument był przygotowany w idealnej formie.