Przewozy osób Polska - Niemcy - Holandia
Przewozy osób Polska - Niemcy - Holandia, Daria Trans Międzynarodowy Przewóz Osób Arkadiusz Ogrodzki, Gliwice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6312402361
REGON: 381269155
Dodatkowe kontakty:

570 125 788

Rok założenia:
2018

O firmie

Firma Daria Trans, której właścicielem jest Arkadiusz Ogrodzki, swoją siedzibę ma zlokalizowaną w Gliwicach, na terenie województwa śląskiego. Na rynku działamy już od jakiegoś czasu świadcząc usługi transportowe osób na terenie kraju i poza jego zachodnią granicą.

Oferta

Transport świadczony przez naszą firmę jest skierowany zarówno dla firm, grup zorganizowanych czy też Klientów indywidualnych. Przewóz osób organizujemy zarówno na terenie Polski, jak i krajów znajdujących się poza zachodnią jej granicą, czyli do Niemiec oraz Holandii. Świadczymy nasze usługi już od jakiegoś czasu, w związku z czym posiadamy cenne doświadczenie i nieustannie się rozwijamy.

Poza przewozami pasażerskimi oferujemy również:
  • przewozy paczek
  • przewóz osób do pracy
  • przewozy przesyłek
  • przewozy turystyczne
  • transport osób na lotniska
Nasza oferta to już zorganizowany przewóz osób, ale istnieje także możliwość wynajmu busa razem z kierowcą. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu wysoki komfort podróży, gdyż nasze pojazdy są wyposażone między innymi w klimatyzację, rozkładane fotele, odpowiednie nagłośnienie oraz telewizję. Posiadają one także wszelkie niezbędne, nowoczesne systemy, które gwarantują pasażerom bezpieczeństwo.

Kadra pracownicza firmy Daria Trans to wykwalifikowane osoby, które usługi przewozowe świadczą od wielu lat. Posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia, które pozwalają im na transport osobowy w kraju i za granicą. Pojazdy, którymi dysponujemy są w pełni sprawne i regularnie przechodzą przeglądy oraz konserwacje. Gwarantujemy wysoką jakość usług, bezpieczne i komfortowe przewozy, a także terminową realizację i atrakcyjne ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu oraz zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy Daria Trans w Gliwicach.

Artykuły

Powody wyjazdów busem za granicę
Powody wyjazdów busem za granicę
Szukasz sposobu na to, aby wyjechać w podróż za granicę z większą grupą znajomych? Dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z transportu osobowego busem.

Wideo

Kontakt

Kontakt Daria Trans Międzynarodowy Przewóz Osób Arkadiusz Ogrodzki

Daria Trans Międzynarodowy Przewóz Osób Arkadiusz Ogrodzki, Gliwice

Opinie (7)

Opinie o firmie Daria Trans Międzynarodowy Przewóz Osób Arkadiusz Ogrodzki

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jędrzej
Jędrzej
5.0
21.09.2020
Bardzo sprawny przewóz na lotnisko. Zdążyłem na samolot ze sporym zapasem czasu.
Krakus
Krakus
5.0
07.07.2020
Polecam serdecznie. Najlepsza firma transportowa z jakiej usług korzystałem.
Niemiecki
Niemiecki
5.0
27.05.2020
Jestem zadowolony. Dzięki nim dotarłem do pracy w Niemczech na czas. Wszystko zorganizowane dokładnie w atrakcyjnej cenie.
Rafał
Rafał
5.0
01.03.2020
Szybki i bezpieczny transport do Holandii. Nie było najmniejszych problemów podczas podróży.
Tymek
Tymek
5.0
08.01.2020
Bardzo sprawnie zorganizowany transport. Widać, że znają się na swojej robocie. Wszystko przebiegło bez komplikacji, a ja jestem zadowolony.
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
02.01.2020
Polecam przewóz z firmą Daria Trans. Bus czysty i zadbany a kierowca bardzo sympatyczny i pomocny. Napewno jeszcze nie jeden raz skorzystam z usług tego przewoźnika.
Kalina
Kalina
5.0
29.11.2019
Bardzo komfortowe warunki podróży, wszelkie niezbędne wyposażenie busów oraz przede wszystkim sprawne pojazdy. Transport przebiegł szybko i bezpiecznie. Polecam.