Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5611579753
REGON: 382213205
Rok założenia:
2019
Branża:

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Syjon Club And More to pub z muzyką na żywo, który założyliśmy w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Daria Ryzop" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 5611579753. Numer REGON firmy to: 382213205.

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Łeba w województwie pomorskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 2019. Firmę można odwiedzić pod adresem: Nadmorska 5. Kod pocztowy do korespondencji to: 84-360 Łeba. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 54.7654224N, 17.5629428E. Branża Puby i piwiarnie to dziedzina, w której firma "Daria Ryzop" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

"Daria Ryzop" zapewnia swoim Klientom różnorodne napoje – ciepłe i zimne, podając do nich drobne przekąski lub smaczne desery. Obsługa na wysokim poziomie oraz szczególna atmosfera panująca w lokalu zapewnia niezapomniane doznania z chwil spędzonych w gronie przyjaciół lub rodziny.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty.

Kontakt

Kontakt Daria Ryzop

Daria Ryzop, Łeba

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Daria Ryzop


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.