Montaż oświetlenia i innych instalacji elektrycznych
Montaż oświetlenia i innych instalacji elektrycznych, Darel Dariusz Czajkowski, Zamość

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5581690663
REGON: 382734163
Rok założenia:
2019

O firmie

Siedziba Darel znajduje się w Zamościu, w województwie kujawsko-pomorskim. Wykonujemy usługi elektryczne. Działamy w branży od 2019 roku.

Oferta

Darel to najlepszy wybór w zakresie usług elektrycznych. Podejmujemy się modernizacji, naprawy, a także wykonawstwa od podstaw instalacji obiektowych i zewnętrznych. Przy pomocy atestowanych materiałów wykonujemy bezpieczne i niezawodne instalacje. Na zewnątrz wykonujemy przyłącza, oświetlenie ogrodowe, np. słupki świetlne, a także napędy i automatykę bram. Montujemy siłowniki, fotokomórki i inne niezbędne elementy służące do otwierania i zamykania bram przesuwnych i dwuskrzydłowych. Ponadto wykonujemy:
  • rozdzielnie elektryczne,
  • instalacje zasilające z gniazdami,
  • instalacje antenowe i ustawianie anten,
  • oświetlenie ścienne i sufitowe,
  • serwerownie,
  • alarmy przeciwpożarowe i antywłamaniowe.
Montujemy też telewizję przemysłową z kamerami. Dodatkowo zajmujemy się suwnicami. Dokonujemy przeglądów, konserwacji i napraw. Regulujemy mechanizmy, smarujemy części i wymieniamy zużyte i uszkodzone elementy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Darel. Więcej informacji o usługach elektrycznych udzielamy pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Darel Dariusz Czajkowski

Darel Dariusz Czajkowski, Zamość

Opinie (0)

Opinie o firmie Darel Dariusz Czajkowski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.