Ślubne dekoracje sal weselnych i kościołów
Ślubne dekoracje sal weselnych i kościołów, Danuta Wieczorek Tip Top Dekor, Orłowo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5561115387
Rok założenia:
2019

O firmie

Tip Top Dekor to firma, która oferuje swoje usługi w zakresie dekorowania kościołów i sal weselnych na przyjęcia ślubne, jubileusze czy urodziny. Nasza siedziba znajduje się w Inowrocławiu, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Właścicielem jest Danuta Wieczorek. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Oferta

Jeśli planują Państwo przyjęcie weselne, ślub w plenerze lub ogrodzie to firma Tip Top Dekor jest tym, czego szukacie. Oferujemy pomoc w organizacji i pełną dekorację ślubów i wesel. Zajmujemy się dekorowaniem kościołów i sal weselnych.

Doskonale rozumiemy, że ślub to niezwykle wydarzenie w życiu, niepowtarzalne i wyjątkowe. Każda para młoda pragnie, aby wszystko tego dnia było idealne — pogoda, jedzenie, muzyka i dekoracje. Z przyjemnością pomożemy Państwu spełnić te marzenia. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, słuchamy sugestii klientów i staramy się wprowadzić je w życie. Tworzymy dekoracje o najwyższym standardzie, a ich cena dopasowana jest do możliwości finansowych pary młodej.

Proponujemy:
  • strojenie kościołów na ślub,
  • dekoracje ślubne sali,
  • dekoracje na ślub cywilny w plenerze.
Dysponujemy wiedzą z dziedziny projektowania i florystyki, dzięki temu nasze propozycje są zawsze oryginalne i wykonane ze smakiem. Mamy do dyspozycji własne obrusy, bieżniki, pokrowce i stojaki na kwiaty. Rozbudowane zaplecze magazynowe zapewnia nam niezliczoną ilość możliwości wykonania jedynej w swoim rodzaju dekoracji.

Zapewniamy lampiony, wazony i kokardy na krzesła. W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy dysponujemy również samochodem na ślub, który wynajmujemy w korzystnych cenach.

Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy kilka ścianek dekoracyjnych do wyboru, między innymi zielona, kwiatowa lub drewniana. Dekoracyjne oświetlenie i trójwymiarowe napisy sprawią, że wystrój sali weselnej będzie jedyny w swoim rodzaju.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu omówienia wstępnych szczegółów.

Zapraszamy!

Artykuły

Jak udekorować kościół na ślub?
Jak udekorować kościół na ślub?
Dzień ślubu to dla wielu najważniejszy dzień w życiu. Jak sprawić, by był naprawdę wyjątkowy?

Wideo

Kontakt

Kontakt Danuta Wieczorek Tip Top Dekor

Danuta Wieczorek Tip Top Dekor, Orłowo

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie Danuta Wieczorek Tip Top Dekor

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

goscxl
goscxl
4.0
16.11.2019
Bardzo udana współpraca, kreatywność i swoboda dekoratorów zaowocowała niezwykłą oprawą wesela.
Łukasz
Łukasz
5.0
24.09.2019
Dekoracje wyglądały fantastycznie, końcowy efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy!