Obsługa rachunkowo firm
Obsługa rachunkowo firm, Danuta Szczęśniak, Antares Biuro Rachunkowe, Dzierżoniów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8861841627
Rok założenia:
2018

O firmie

Biuro rachunkowe Antares powstało w 2018 roku. Siedziba mieści się w Dzierżoniowie. Właścicielem jest Danuta Szczęśniak.

Oferta

W naszym biurze rachunkowym zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów. Pracownicy są sumienni i zaangażowani. Charakteryzują się ogromną wiedzą księgową. Mają wieloletnie doświadczenie i doskonale znają się na swojej profesji, co sprawia, że świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie.

W biurze rachunkowym Antares stawiamy na zadowolenie klienta. Naszym znakiem rozpoznawczym jest jakość i dbałość o szczegóły. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i wykonujemy je z należytą dokładnością, ponieważ wiemy, że w branży rachunkowej nie ma miejsca na błędy. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki. Świadczymy kompleksowe usługi rachunkowe.

Nasza oferta zawiera:
  • obsługę księgową firm
  • rozliczenia podatku dochodowego
  • obsługę kadrowo-płacową
  • rozliczenia PIT i VAT
  • rozliczenia roczne
  • sporządzanie umów o pracę
  • obliczanie ryczałtu
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • prowadzenie księgi przychodów
  • sporządzanie wniosków o kredyty UE
Gwarantujemy wysoką jakość usług. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty biura rachunkowego Antares.

Artykuły

Księgowość – zadanie dla profesjonalistów
Księgowość – zadanie dla profesjonalistów
Każdy przedsiębiorca powinien zadbać o to, by jego księgowość prowadził profesjonalista. W ten sposób zyskujemy bardzo wiele – czas, pieniądze i święty spokój.

Wideo

Kontakt

Kontakt Danuta Szczęśniak, Antares Biuro Rachunkowe

Danuta Szczęśniak, Antares Biuro Rachunkowe, Dzierżoniów

Opinie (8)

Opinie o firmie Danuta Szczęśniak, Antares Biuro Rachunkowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Grażynka
Grażynka
5.0
19.05.2020
Niewiele wiem o księgowości. Z racji tego profesjonalna obsługa rachunkowa jest mi bardzo potrzebna. Tutaj naprzeciw moim oczekiwaniom wychodzi biuro Antares. Usługi rachunkowe na profesjonalnym poziomie. Polecam!
Daniel
Daniel
5.0
07.03.2020
Chciałem polecić przedsiębiorstwo Antares. To biuro rachunkowe posiada w swoim składzie specjalistów w dziedzinie finansów. Prawdziwi fachowcy :)
Maja
Maja
5.0
28.01.2020
Niedawno stanęłam przed wyborem obsługi księgowej dla mojej firmy. Nie do końca wiedziałam, w którą stronę uderzyć. Długo zastanawiałam się nad tym. W końcu zdecydowałam się na biuro rachunkowe Antares. Decyzja okazała się bardzo dobra. Polecam wszystkim to biuro rachunkowe.
Maurycy
Maurycy
5.0
21.11.2019
Pracownicy biura Antares są specjalistami w obsłudze księgowej firm. Posiadają wysokie kompetencje i wykorzystują je w codziennej pracy. Polecam
Aniela
Aniela
5.0
10.09.2019
Korzystam z ich usług. Jest to rzetelne biuro rachunkowe. Polecam!
Ewelinka
Ewelinka
5.0
03.07.2019
Pracownicy biura rachunkowego Antaras bardzo dobrze znają się na swoim fachu. Posiadają bardzo dużą wiedzę, z której korzystają podczas wykonywania swoich obowiązków. Współpraca z nimi to czysta przyjemność. Polecam serdecznie
Paweł
Paweł
5.0
25.05.2019
Chciałem polecić przedsiębiorstwo Antaras. Firma Danuty Szczęśniak świadczy usługi rachunkowe na bardzo wysokim poziomie! Pomoc księgowa, której potrzebowałam. Polecam wszystkim jeszcze raz.
Magdalena
Magdalena
5.0
02.03.2019
Moja firma korzysta z usług biura rachunkowego Antares. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy. Przedsiębiorstwo Danuty Szczęśniak działa bardzo dobrze i rzetelnie. Polecam jak ktoś potrzebuje usług rachunkowych.