Hurtownia mięsa do kebabów
Hurtownia mięsa do kebabów, Danpol Meat Food Sp. z o.o., Dobromierz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6090074814
REGON: 36911308900000
KRS: 0000710486
Rok założenia:
2018
Branża:

O firmie

Nasza hurtownia zaopatruje punkty gastronomiczne od 2018 roku. Danpol Meat Food znajduje się w Dobromierzu, na terenie województwa świętokrzyskiego. Zajmujemy się sprzedażą mięsa do kebabów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Danpol Meat Food to hurtownia mięsa do kebabów. Zajmujemy się dystrybucja wyłącznie świeżego mięsa, pochodzącego ze sprawdzonych źródeł. Zaopatrujemy różnego rodzaju lokale gastronomiczne, takie jak restauracje, pizzerie czy bary. Z wieloma klientami utrzymujemy stałą współpracę, co świadczy o jakości naszego mięsa. W naszej pracy najważniejsze jest to, aby goście lokali gastronomicznych, z którymi współpracujemy, otrzymywali wysokiej jakości, przepyszne mięso, dlatego też jego jakość kontrolujemy na każdym etapie współpracy z dostawcą.

W naszej ofercie znajdziesz następujące warianty mięsa:
  • drobiowe,
  • wołowe,
  • pieczone dla pizzerii,
  • surowe dla barów.
Jesteśmy przekonani, że w kebabie, w którym jadasz, z pewnością znajdziesz właśnie nasze mięso - a jeśli nie, to gwarantujemy, że już niedługo się to zmieni. Podejmujemy działania, których efektem będzie dostarczenie wysokiej jakości mięsa do jak największej liczby lokali.

Jeżeli prowadzisz lokal gastronomiczny, w którym sprzedajesz kebaby bądź planujesz taki otworzyć, to zapraszamy do współpracy. Świetne mięso od sprawdzonych dostawców przysporzy Ci klientów, którzy docenią jakość serwowanego przez Ciebie jedzenia.

Zapraszamy do współpracy.

Artykuły

Kupując kebab, zwracajmy uwagę na to, skąd pochodzi mięso wykorzystane do jego produkcji
Kupując kebab, zwracajmy uwagę na to, skąd pochodzi mięso wykorzystane do jego produkcji
Kupując kebab w ulubionym lokalu warto dowiedzieć się, skąd pochodzi wykorzystywane w potrawie mięso. Taka wiedza zapewni, że na pewno zjemy smacznie.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Danpol Meat Food Sp. z o.o.

Danpol Meat Food Sp. z o.o., Dobromierz

Opinie (0)

Opinie o firmie Danpol Meat Food Sp. z o.o.