Duże doświadczenie w outsourcingu
Duże doświadczenie w outsourcingu, Daniel Żółtek, Miechów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6591548513
REGON: 381633945
Rok założenia:
2018
Branża:

O firmie

Nazywam się Daniel Żółtek i jestem specjalistą ds. outsourcingu. Działalność prowadzę w Miechowie, na terenie województwa małopolskiego. Wysokie kompetencje i doświadczenie pozwalają mi świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Oferta

Moje kwalifikacje związane są z posiadaną wiedzą oraz umiejętnościami. Współpracowałem już z wieloma firmami proponując im korzystne rozwiązania. Zawsze staram się kompleksowo potraktować dany problem pomagając moim klientom w wielu różnorodnych kwestiach. Zajmuję się konsultingiem szukając najlepszych dla klientów rozwiązań. Moja oferta to m.in.:
  • konsulting strategiczny,
  • doradztwo biznesowe,
  • wycena firmy, udziałów i spółki,
  • outsourcing środowiskowy.
Wdrażam również systemy zarządzania bezpieczeństwem łańcucha dostaw, czy energią. Wykonuję szczegółowe audyty działalności pod względem technologii produkcyjnych. Do moich usług należy również optymalizacja działów zakupów oraz pomoc przy stworzeniu biznes planu.

Zawsze dbam o rzetelność realizacji każdego zlecenia oraz dobrą współpracę z moimi klientami. Stawiam na jakość, która przekłada się na lepsze funkcjonowanie danego przedsiębiorstwa.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu.

Serdecznie zapraszam do współpracy!

Artykuły

Usługi konsultingowe
Usługi konsultingowe
Obecnie coraz więcej przedsiębiorstw korzysta z usług firm konsultingowych. Specjaliści w tej dziedzinie pomagają m.in. w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Wideo

Kontakt

Kontakt Daniel Żółtek

Daniel Żółtek, Miechów

Opinie (2)

Opinie o firmie Daniel Żółtek

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Janek
Janek
5.0
25.01.2020
Rzetelny ousourcing, wszystko tak, jak powinno być. Polecam.
Łucja
Łucja
4.0
19.11.2019
Bardzo dobra współpraca, pan Daniel ma dużą wiedzę i znajduje dobre rozwiązania. W przypadku mojej firmy one pomogły. Polecam serdecznie.