Podejmij pracę jako opiekunka osób starszych w Niemczech
Podejmij pracę jako opiekunka osób starszych w Niemczech, Danas&sylwias Sp. z o.o. Sp.k., Złotoryja

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6941687050
REGON: 36740814200000
KRS: 0000679899
Rok założenia:
2017

O firmie

Firma Danas & Sylwias mieści się w Złotoryi. Zapewniamy całodobową opiekę nad ludźmi w podeszłym wieku. Działamy też jako agencja opiekunek osób starszych w Niemczech. Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą.

Oferta

Firma Danas & Sylwias ze Zlotoryi oferuje opiekę nad seniorami w ich domu. Nasze opiekunki zapewniają im całodobowe wsparcie. Istnieje również możliwość zlecenia opieki krótkoterminowej np. jako zastępstwo dla rodziny lub po wyjściu ze szpitala.

Zapewniamy opiekę nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi i schorowanymi. Oferujemy takie usługi, jak między innymi usługi pielęgnacyjne i pomoc w codziennej higienie, wykupowanie i podawanie leków, czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznych, towarzyszenie im podczas wizyt u lekarza czy utrzymywanie porządku w domu. Chodzimy z nimi na spacery, robimy zakupy i rozmawiamy. Wykonujemy także inne usługi opiekuńcze zgodnie z potrzebami naszych podopiecznych.

Ofertę kierujemy również do osób, które chcą pracować jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Kandydatom do pracy oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, wynagrodzenie wynoszące nawet 1800 euro, dodatkowe ubezpieczenie NNW Allianz, zwrot kosztów transportu oraz bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie.

Dodatkowy kontakt telefoniczny: Pan Radosław Mróz – 519084820

Kontakt

Kontakt Danas&sylwias Sp. z o.o. Sp.k.

Danas&sylwias Sp. z o.o. Sp.k., Złotoryja

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Danas&sylwias Sp. z o.o. Sp.k.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

1.0

Opinie użytkowników

Xyz
Xyz
1.0
09.07.2018
Nie polecam, chyba że ktoś lubi problemy