Projekty i instalacje teletechniczne
Projekty i instalacje teletechniczne, Damir Sp. z o.o. Sp. k., Olsztyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7393895404
REGON: 366685862
KRS: 0000664604

O firmie

Przedsiębiorstwo Damir Sp. z o.o. Sp. k. powstało w 1992 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Olsztynie, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Specjalizujemy się w wykonawstwie instalacji teletechnicznych. Osobami decyzyjnymi są Dariusz Rybaczyk i Mirosław Głowacki.

Oferta

Od 26 lat specjalizujemy się w projektowaniu i montażu różnego rodzaju instalacji elektrycznych. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i właścicieli firm.

Montujemy takie instalacje jak:
  • monitoring,
  • alarmy,
  • BMS,
  • telewizja dozorowa,
  • okablowanie strukturalne,
  • sygnalizacja włamania i napadu,
  • system oddymiania i napowietrzania.
Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które pozwalają nam na wielozadaniowość. Korzystamy też z wcześniej przygotowanych projektów i rysunków technicznych.

Ponadto montujemy dźwiękowe systemy ostrzegania, instalacje elektryczne i wyposażamy inteligentne budynki. Naszą wiedzę i doświadczenie potwierdzają liczne certyfikaty. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, iż poradzimy sobie z najbardziej skomplikowanym zadaniem. W sytuacji, kiedy miejsce montażu znajduje się poza budynkiem lub między budynkami, budujemy kanalizację kablową zarówno dla kabli miedzianych, jak i światłowodowych.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie. Zależy nam na Państwa satysfakcji z efektu końcowego. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Damir w Olsztynie.

Kontakt

Kontakt Damir Sp. z o.o. Sp. k.

Damir Sp. z o.o. Sp. k., Olsztyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Damir Sp. z o.o. Sp. k.